Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretnék kapni kísérőgyűrűt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kapni kísérőgyűrűt. Viszont a páromnak nem tetszik (ha jól értettem). Hogy tudnám megváltoztatni véleményét?

Figyelt kérdés

Itt folytatom a kérdésem: Hogy tudnám megváltoztatni, úgy a véleményét, hogy ne legyek tolakodó, és nem akarom neki azt mondani, hogy vegyél olyat nekem! Kb. úgy mintha ő magától gondolta volna meg a dolgot.

Nekem nagyon jól esne az a gyűrű.


Sztori kezdete: Holnap lesz a legjobb barátjának az esküvője. Ennek kapcsán beszélgettünk, és mesélte hogy a héten volt a városban, és bement egy ékszer boltba. És a karikagyűrűket nézegette (amúgy már beszélgettünk többször eljegyzésről-esküvőről...), és kiakadt azon, hogy az eladók azt tanácsolták neki, hogy nézze meg a "pici" kísérőgyűrűket is, ez lehetne a lánykéréses gyűrű, és a karika gyűrűt meg szép lenne együtt kiválasztani. Mert azt mindketten hordjuk, a mi közös szerelmünk jelképe, ami egész életünkre szól... És ő meg úgy vette, hogy ezt csak azért mondják, mert nagyobb forgalmat akarnak. Holott a barátja is vett kisérőgyűrűt, és azzal kérte meg a barátnője kezét.


Én biztosan megajándékoznám evvel is a szerelmemet, pláne ha tudom, hogy neki ez tetszene. És mivel szeretem őt, és azt akarom hogy boldog legyen, én ezt is megvenném neki... Én gondolkodom rosszul?


Én nem akarom kinyaggatni a dolgot, de valahogy kellene vele tudatnom, hogy nekem ez fontos, és szeretném. Viszont nem mondhatom neki azt, hogy vegyél nekem olyat!


Mi a véleményetek erről?


Együtt élünk már, és nincsenek anyagi gondjaink.


2009. jún. 26. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken nem is kell kérned,adják a gyűrűkhöz.Próbálj ilyen helyet keresni.
2009. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondtad amikor erről beszélgettetek, hogy neked viszont tetszik és szeretnél majd ilyet? Ez nem tolakodás, a véleményed közlése. Aztán majd ő eldönti, hogy megszerzi-e neked ezt az örömet vagy nem.

(Ha nem mondtál semmit, akkor honnan találja ki, hogy neked nem ez a véleményed? Ha csak hallgattál, akkor ebből levonhatta a következtetést, hogy egyetértessz vele.)

2009. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mondd meg neki szépen, amikor erről beszélgettek, hogy neked meg ez a véleményed. A férfiak nem gondolatolvasók és még a célzásból sem értenek. Szó szerint meg kell nekik mondani, mit akarunk, mert maguktól nem találják ki.

Egyébként nekem van. Bár nálunk a karikagyűrűt is a férjem vette egyedül és én nem is akartam kisérőt. Nem is tudtam róla. Csak az esküvőnk reggelén adta oda, meglepetésként. Nagyon örültem neki.

Lehet, a te párod is titokban akarja tartani és meglepetésnek szánja. De mindenképpen tudasd vele, hogy neked tetszik és szeretnél ilyet.

2009. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%

Nézegesd az interneten, hogy milyen 5 kő lehet a kísérőgyűrűben , és melyik mit jelent. Hagyd nyitva véletlenül. [link]

Beszélj neki arról, milyen jelentések kapcsolódnak a gyémánthoz. Máskor mesélj a zafírról, hoyg milyen szép, stb.

Ebből énszerintem leesik, ha olyan romantikus típus. Ha gyakorlatias, akkor jobb ha egyszerűen megmondod, hogy te örülnél. Könnyedén, és rögtön ugorj más témára. Így lesz esélye, hogy ne reagáljon, és később úgy tegyen, hogy saját ötlet.

Beszéljen férfiakkal. Az én vőlegényemet kórusban szúrták le a kollégák, hogy csak jeggyűrűt vett. Egymást túlkiabálva, hogy mit hogy kell. Az elváltak és öreglegények is!

2009. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Amikor tavaly a másik pár bejelentette az eljegyzést, akkor mutatták a kisérőgyűrűt a lány ujján, és mutatták fényképen hogy milyen lesz a karikagyűrű.

És akkor mondtam neki, hogy ez milyen szép gesztus, és mennyire tetszik nekem. Szóval én ezt már mondtam neki.

Azt meg nem tudom elképzelni, hogy ezt el lehessen felejteni! De ha mégis elfelejtette, akkor most hogyan emlékeztessem rá, ebben a helyzetben?

2009. jún. 26. 20:24
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő véleményét kell megváltoztatnod, hanem a te véleményedet tudatnod.Simán, egy mondatban, kedvesen. És lépj tovább, ne kelljen felelnie.

Kérdezd meg, hogy ha a gyűrűsre kell húzni a karikát, akkor hova megy a köves gyűrű. Mert neked az úgy tetszik,csak nem tudod.Pár nap múlva, mikor ezt az ékszerboltot felejtettétek már.

2009. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó párkapcsolatot akarsz, akkor ne magadból indulj ki. A férfiak nem jegyzik meg, hogy 2 lévvel ezelőtt mellékesen mit említettél, nem értik, ha nyitva hagysz a gépen egy oldalt, és nem értenek a célozgatásokból.

Beszélni kell velük. Mondd meg, most amikor szó van róla, hogy neked ez tetszik és szeretnél ilyet. És kész. Ha akar vesz, ha nem akkor nem.

2009. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem beszélget ilyenről a barátjával, és ő nem tudja igy azt mondani neki, hogy szerintem vegyél...


az jó ötlet, ha nyitva hagyom ott az oldalt, csak külön gépünk van, és nagyon, de nagyon ritkán nézzük egymást gépét.


vagy legyen női csel? és hivjam oda, hogy valamit nem tudok megcsinálni, pl. szerkeszteni, és ott hagyon a gépet, és hátha megnézi, hogy mit nézegetek neten? szerintetek?


várom még ötleteket!

2009. jún. 26. 20:29
 9/23 anonim ***** válasza:
20:18 Tudnál mondani ilyet helyet? Engem is érdekelne!
2009. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak anyagi oka van a dolognak? Ezt lehet, hogy nem meri így kimondani!
2009. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!