Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit mondja neki? (folyt lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondja neki? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmet elszeretném jegyezni mit mondjak neki? :)
2012. máj. 26. 23:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
:) akkor nyáron? :)
2012. máj. 27. 00:08
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
akár, de romantikus legyen ám!:)
2012. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám romantikusá tenni? :)
2012. máj. 27. 00:12
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
vacsi, rózsa, valami szép szabadtéri helyen:)
2012. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 27. 00:15
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyi kreativitás sincs benned, akkor nem irigylem a csajodat.

Szegény lány a gyakorikerdesek.hu oldalon olvasott szöveget fogja kapni a lovagjától... pff

2012. máj. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Mióta vagytok együtt? Hány éves a barátnőd?
2012. máj. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha letérdelsz,akkor ki fog röhögni! Nem középkori lovag vagy! De csak akkor jegyezz el egy lányt,ha rövidesen megtarthatjátok az esküvőt. El tudod tartani őt is és majd a gyerekeidet is. 17 évesen ez még nem valószínű.
2012. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen elég nevetséges. Mármint a gondolat és az elhatározás szép, de mint tett, mint érték nem sokat jelent. 17 évesen még eszedben sincs házasodni, nincs szakmád, nincs diplomád, nincs saját kereseted, így mire az eljegyzés???


Én megértelek, hogy szeretnéd 17-18 évesen a páromnak is voltak ilyen "világmegváltó ötletei", amikről sikerült lebeszélnem őt, szerencsére. Örvendek is, mert így nem lettünk közröhely tárgya 17 évesen eljegyzéssel a nyakunkban. Gondolom a barátnőd is ennyi, vagy még kisebb. Annál inkább semmi értelme. Ha együtt lesztek még 3-4 év múlva is, akkor azt gondolom az már egy elég szép idő arra, hogy eljegyezd. Adj neki gyűrűt ha szeretnél, de ne eljegyzésre, csak úgy. Nekem is van gyűrűm, amit 17 évesen kaptam a páromtól...


Most 22 évesen eltudom és betudom fogadni a párom szándékát és tudom, hogy ez már nem csak egy "gyerekes" elhamarkodott döntés, hanem megfontolt, komoly szándék van mögötte.


Kívánom, hogy még nagyon sokáig legyetek együtt.

2012. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
szerintem varj vele meg egy picit...de ha ennyire szereted akkor csak oszinten kerdezz ra...amugy a csaj hany eves???...ha latod rajta hogy egy picit meg tul korainak talalja akkor ne kerdezz de ha o is ilyen mint te...csak batran!!!:*
2012. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!