Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Àllandoan ha találkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Àllandoan ha találkozok egy pasival rögtön azt mondja hogy látszik rajtam hogy félénk lány vok túl zárkózott. és ezt vmi csoda folytán rögtön megérzik a pasik. Lehetséges ez hogy ilyen hamar leeseik nekik?

Figyelt kérdés
Mit tehetnèk hogyan gyakorolhatnám a pasikhoz való közeledest?hogy egyre nyitottabb legyek?
2012. márc. 19. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Többet kell társaságba járni. Nem feltétlenül pasik közé. Az is elég, ha sok barátod van, akikkel gyakran jársz el bulizni (persze ez nem egyenlő azzal, hogy minden este leiszod magad, bocs, de olyan világban élünk, ahol ezt hozzá kell tennem. Bár nem tudom hány éves vagy)

Az a legjobb, ha több társasághoz tartozol. Elmehetsz a régi osztálytársaiddal teázni, az egyetemi/fősulis haverokkal bulizni, a környékbeli haverokkal modjuk kirándulni. Lényeg, hogy szokjad, hogy emberek közt vagy, és beszélgetni kell velük, nem csöndben kuksolni egész végig. Így egyre könnyebben nyílsz meg, és a pasikkal is könnyebben szót értesz majd.

2012. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen lányokat is! :)
2012. márc. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, úgyhogy tanácsot nem tudok adni. 25L
2012. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!