Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol vegyünk karikagyűrűt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vegyünk karikagyűrűt?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki ajánlani olyan ékszerboltot, ahol viszonylagosan kedvező áron tudnánk venni karikagyűrűt. Elsősorban Bács-megye (Kiskunhalas, Kiskunfélegyháza, Kecskemét) érdekelne, de Pest is szóba jöhet vagy akár Szerbia is.Már elég sok helyen jártunk, de 130000Ft alatt nem nagyon találtunk olyat ami nekünk tetszene.
2012. máj. 29. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kecskeméten van Schmuck a Malomban.

Ők számolják be a legmagasabb áron a törtaranyat.

Szedjétek össze a családból a nem használt aranyat, vigyétek be és úgy kalkuláltassatok árat.

2012. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt online nézegethetsz gyűrűket, van bőven 130.000 alatt is. Az üzlet az Opera mellett található, nagyon segítőkészek, mi ott vettük a gyűrűinket. :)
2012. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
A környékről való vagyok én is, és ebben a hónapban vettük a gyűrűinket. Tapasztalat: A Schmuck nagyon drága, ha nincs sok felesleges beolvasztandó aranyad, de szerintem így is ráfizetés, persze kifoghatsz akciót... Kiskunfélegyházán talán 12 ezer HUF/gramm volt a legolcsóbb egy ékszerboltban, de ezek gépi gyűrűk, nem ötvös készíti (és kevés volt a választék). Ugyanitt a legolcsóbb ötvös (Kossuth utcán) 12500 gramm/HUF-ért is elkészítette volna (csak katalógus van mindegyiknél, minta nincs semmiből), bármilyen aranyat beszámít, így a munkadíj emlékeim szerint 3500 HUF/gramm. Halas kimaradt, miután Kiskunmajsán 14 ezret kértek volna, feladtuk a vidéki helyeket. Legjobb ajánlatot a Westendben(!) kaptuk 11900 HUF/gramm-ért a Schmidt Óra Ékszerben. Minta van, és ilyen kategóriában is tartanak nagy választékot, + ötvös készíti. Mivel itt dolgozunk Bp-en, nekünk megérte, nem kellett külön utazgatni. Ja, és azt az információt kaptam a napokban, hogy Szabadkán most kb. 30%-kal olcsóbb az arany, mint itthon. Sok sikert és sok boldogságot!
2012. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én is ezt ajánlom, mi is itt vettük, nagyon szép a gyűrűnk, és 87.000 Ft volt a pár.

2012. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az üzeneteket :) sokat segítettetek!!!
2012. máj. 30. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!