Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit gondoltok? Férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Férjhez menni nem akarok, de egy szép arany karikagyűrűt szeretnék jelképnek. Párom nem akar esküvőt, azt mondja nem a papír a fontos. Gyűrűt sem akart, de az én unszolásomra vettünk egy pár ezüst karikagyűrűt.

Figyelt kérdés
Én 36N vagyok Ő 40F,3 éve élünk együtt, van egy gyönyörű pici babánk. Szerintetek ez a helyzet rendben van?
2011. nov. 23. 23:35
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
98%

Szerintem akkor már megérdemeltétek volna a gyűrűt, amikor kopogtatott a pici baba, és úgy döntöttetek, jöhet! Nem a papir miatt esküszünk meg, hanem mert együtt akarunk élni,

és nyilván ti is igy akarjátok, ha bevállaltátok a közös gyermeket! Igenis jár nektek a gyűrű, mert összetartoztok!

2011. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökmindegy, hogy szerintem rendben van-e a helyzet. A ti életetek, azt csináltok vele, amit szeretnétek. Ha szeretnétek gyűrűt, de esküvőt nem, akkor az lesz :)
2011. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a gondom! Szeretnék az ezüst helyett most már egy igazi karikagyűrűt aranyból...
2011. nov. 23. 23:46
 4/40 anonim ***** válasza:

Úgysem hordaná a gyűrűt.

Ha ez vigasztal, sok házas férfi sem hordja.

Ha úgysem lesz házasság, jó a mostani ezüst. Kivéve, ha az arany sárga színe jobban tetszik, akkor lehet venni neked egy aranygyűrűt. De neki szerinem felesleges, ott az ezüst, nem tudom, hordja-e, gyanítom, hogy nem, vagy nem nagy kedvvel, ezek után minek neki venni aranyat. Csak pénzkidobás lenne. Neked lehet, de neki szerintem nem kell.

2011. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Fehéraranyat szeretnél vagy "igazi" sárgát?
2011. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Szívesen hordja a gyűrűjét. Persze munkába nem, de ha hétvégén elmegyünk valahová akkor mindig felveszi.
2011. nov. 23. 23:50
 7/40 A kérdező kommentje:
Igazi sárgát. Semmi különlegeset, csak egy hagyományos klasszikus fazont.
2011. nov. 23. 23:52
 8/40 anonim ***** válasza:
83%

Na igen ezt tipikus példa arra, hogy az élettársi kapcsolatba lévőknél indokként mindig az hangzik el, hogy azért nem házasodnak, mert "nem a papír a fontos", de közben sokuk csak szimplán fél az elkötelezettségtől és annak kinyilvánításától.


Megérdemled a gyűrűt, ennyi jár egy házasság nélkül is mint jelkép, de párod fél a másod jelentésétől. Ha ez "csak egy papír" kérdés lenne neki, akkor nem ódzkodna így a témától.

2011. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nekem azért nem fontos a házasság mert már egyszer voltam házas, borzalmas volt, a válás is. Csak a jelképes arany karikagyűrűre vágyom, hogy lássa ország világ nem vagyok szingli,(merthogy 8 évig az voltam) van párom.
2011. nov. 23. 23:59
 10/40 anonim ***** válasza:

Azt hittem, nem hordja, ha unszolni kellett, mert nem is akart magától.

Akkor jó ötlet! A kapcsolat értékét szerintem úgy jó, ha egy értékesebb gyűrűvel is kifejezzük.

Csak az aranyat mindig vinni kell ékszerészhez, hogy jól nézzen ki, mert elveszti a fényét.

Nem akarnál inkább picit drágább platinából gyűrűt? Igaz, az majdnem olyan színű, mint az ezüst, viszont nincs vele gond.

2011. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!