Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon nagyon gáz, ha ezüst lesz a karikagyűrűnk?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ezen kéne spórólni, de most vonták le a fizetésünket, szóval próbálunk levágni a költségekből, ahol csak tudunk. És az ezüst sokkal olcsóbb lenne. Szerintetek ez nagyon gáz? Vagy mások is csinálnak ilyet? Amúgyis fehérarany lenne, mert a sárgát utáljuk, szóval nem nagyon fog látszani a külömbség.

Erre gondoltam

[link]


2012. jún. 5. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

sztem nem gáz.

de ha a költség miatt választanátok az ezüstöt, én megnézném a helyetekben a wolfram gyűrűket is, árban hasonlóan mozog, csak sokkal strapabíróbb


[link]


nekünk is ilyen lesz egyébként

2012. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
ja és nem jó a linked (első voltam)
2012. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem spórolni semmin sem ciki. Magatoknak lesz a gyűrű, aki meg egy pillantásra beméri az árát és ezért lenéz bárkit, kapja be.

Hidd el, nagyon sokaknak van ezüst gyűrűjük, sőt a nemesacél meg a titángyűrű is népszerű, azok közt is vannak nagyon olcsók. Tartósak, szépek - ennyi elég, nem? :)

2012. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem gáz.

Egyszer említettem ismerőseimnek, hogy én ezüst karikagyűrűt szeretnék majd, mert nem szeretem az aranyat. Erre olyan lehurrogást kaptam, hogy akkor az nem is igazi gyűrű! Nem szabad az ilyenekre hallgatni. Ha nektek megfelel, akkor ne érdekeljen más mit gondol. :)

Sok boldogságot!

2012. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2012. jún. 5. 20:31
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sem ciki egyáltalán, nekünk is ezüst van!


Sok boldogságot

2012. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk is ezüst lesz, csak amiatt parázok, hogy vajon mennyire lesz tartós :S Itthon nem fogjuk hordani, de amúgy mindig rajtunk lesz, ezért attól félek egy-két év alatt nagyon csúnya lesz. Bár még sosem hordtam egy ékszert sem huzamosabb ideig, úgyhogy nem értek hozzá.
2012. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem van 2 ezüst gyűrűm, amit 9-10 éve folyamatosan minden nap hordok és semmi bajuk nincs!
2012. jún. 5. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezüst van,sőt tőlük rendeltük(a linken szereplő cégtől:-)
2012. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez megnyugtató információ :)
2012. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!