Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lány mit adhat a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány mit adhat a fiúnak eljegyzéskor?

Figyelt kérdés

A fiú ugye gyűrűt ad.

És a lány?

Főképp hogy évfordulón sejti a lány hogy megkérik a kezét.

Plussz információ,hogy a fiú nem szereti az ékszereket.Értékhatár nincs.



2012. júl. 2. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
A p*nciját. Mit kellene adnia? Én nem adtam semmit.
2012. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az évfordulóra amúgy is készülsz vaslami meglepivel. Te ismered minek örülne, mi csak annyit tudunk róla (amit leírtál), hogy az ékszer nem az.

Az eljegyzéskor nálunk nem volt külön gyűrű, a karikagyűrűket húztuk fel. Amúgy meg az én IGENemet kapta ajándékba. :)

2012. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Én is gyűrűt adtam, mint ő nekem. Egy vékony, stílusos, férfigyűrűt.
2012. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen,az évfodulós ajándéot szeretném igazából.

Mert ha jól sejtem,akkor ő a gyűrűt szánja annak.


Tehát én nem adhatok egy csavarhuzókészletet pl,mert épp arra van szüksége:):)

2012. júl. 2. 10:54
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as,leirod bővebben?

tudtad előre h megkérni készül a kezed,azért vetted neki a gyűrűt,vagy csak sejtés és lesz ami lesz?

2012. júl. 2. 10:54
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

na most tisztázzuk, hogy mit értesz eljegyzés alatt


mert amit írtál, az egy sima lánykérésnek tűnik


eljegyzés az, amikor a fiú a násznagyával meg a szüleivel elmegy a lányos házhoz (ahol terített asztallal várják), viszi az egy pár karikagyűrűt, egymás ujjára húzzák, a lány pedig cserébe ad egy 'jegydobozt', amiben hímzett zsebkendők vannak, és esetleg még valami, pl. mandzsettagomb


ha csak sejted, hogy megkéri a kezed egy köves gyűrűvel, akkor szerintem nem kell készülnöd semmivel

persze ha az évfordulótokra ennek tudatában szeretnél adni valami értékesebb ajándékot, akkor én egy márkás karórára szavaznék - ezt viselheti minden nap, mint te a gyűrűt

valami olyat vegyél, ami illik a stílusához

2012. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Akkor lánykérés,mind1.

Szülőktől kikérős kajálós hülyeség nem lesz sosem,az fix.

Nem is vagyunk jóban,hülyeség is,és értelme se lenne hisz együtt élünk párommal.

2012. júl. 2. 11:00
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem semmit. Illetve, ahogy fentebb írták, az "igen" a te ajándékod. Én nem is gondoltam, hogy megkéri a párom a kezem, így nem is készültem. Amúgy a magánvéleményem, hogy sokkal romantikusabb, ha meglepiben érkezik a lánykérés, mint amikor megbeszéljünk, hogy "na, akkor házasodjunk? - Aha! - Oké, akkor szombaton anyuékkal átmennénk, hogy megkérjük a kezed/Oké, akkor holnap menjünk el gyűrűt venni és hétvégén megkérem a kezed..." Nekem ez valahogy olyan sivár, de mindenki maga tudja. Az én párom csak elment magától, megvett egy gyönyörű köves gyűrűt és megkérte a kezem. Nem is számítottam rá (9 év után), így annyira elkezdtem bőgni, hogy még az igent is elfelejtettem mondani, ő kérdezett rá, hogy akkor ez mit jelent. :) Tehát szerintem a kimondott eljegyzési ajándék felesleges. Persze az évfordulótokra azért vehetsz ajándékot, az más!
2012. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Elvileg nem tudok róla,csak 99 %,hogy az lesz,ismerem.

Nincs semmi előre megbeszélve.


Ezért olyan ajándékban gondolkozom,ami akkor is tökéletes,ha az 1% jön be és kapok pl egy fülbevalót.

2012. júl. 2. 11:36
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

3.as vagyok. Megkérte a kezem, romantikusan. Miután kiszipogtam magam, mondtam, hogy anyuék előtt is megtennéd?

Mondta, hogy persze, bármikor...

Ezért lett egy családi vacsorás- szülős leánykérés. Tudtam, hogy szeretne egy jelképet ő is, mondta régebben, de ő nem a pecsétgyűrűs fajta... nyakláncot nem hord. Ezért vettem egy sima, vékony gyűrűt, nem karikát, és megleptem vele. Örül neki :)

2012. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!