Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném megkérni a barátnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnöm kezét és jövöhéten elviszem nyaralni és a nyaralás közepén mikor nem is számít ráá meghitt vacsora után megkérem a kezét szerintetek örülne neki? normálist választ szertnék föleg lányok válasza érdekel!

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 20:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%
Mi is jövőhéten megyünk nyaralni a barátommal. Kár, hogy ezt a kérdést biztosan nem ő tette fel, de azért jó volt most képzelődni kicsit. :D A lánykérés még nagyon messze van, csak 18 vagyok, és még nem is éltünk együtt. De ami a lényeg, hogy igen, én nagyon örülnék, ha így kérné meg a barátom a kezem. :)
2012. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mért lettem leszavazva? Nem gúnyból írtam, hanem mert tényleg nagyon örülnék neki. Szerintem nagyon édes dolog, és olyan romantikus.
2012. júl. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
Naná ,hogy örülni fog.33/N
2012. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

azt tudom, hogy jövö juniusban lesz az esküvönk...és hogy még a nyáron megkéri hivatalosan is a kezem (meglepetést szeretne ezzel kapcsolatban, én meg folyton találgatok:D) nekem a tippem, hogy nálunk is nyaraláson történik meg, annyira szervezi:D aztán kitudja...elvileg kigondolt mindent!:D én örülnék neki az fix!!! bár más variácionak is örülnék:) hajrá! ha volt már erről szó mindenképp tedd meg! örülni fog!

23L

2012. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%
Több ismerősöm kezét is nyaraláson kérték meg. Biztos örülni fog neki. :)
2012. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
32%

Ne kérd meg nem fog bejönni jövendőmondó vagyok fogadd meg a tanácsomat -.-


UI : Figyellek -.-

2012. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
65%

Nekem is 1 nyaralás alkalmával kérte meg a férjem a kezemet Vacsi után, és nagyon-nagyon örültem neki!!!

6 éves házasok vagyunk és van egy gyönyörű 2,5 éves kislányunk!!!!!;-))

Szerintem elég a dobozkinyitás is...!;-)

Sok-Sok Boldogságot Nektek!!!:)

2012. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem sül el rosszul, mert ez a kapcsolattól függ, hogy örül-e neki. Akkor sülhet el jól, ha már beszéltetek a házasságról tudod, hogy neki mi a véleménye erről, és ő is úgy érzi, hogy eljött az ideje. Ha nagyon meglepetés, az nem jó. A vacsora nem rossz ötlet, mondjuk én ennél azért romantikusabbat, kreatívabbat is el tudok képzelni, de ez olyan biztosra menős átlagos lánykérés. A desszertbe csempészést felejtsd el, ismerek olyan csajt, akivel utána mehettek a fogászati ügyeletre, a pótfoga mindig emlékeztetni fogja őt erre a ragyogó lánykérésre...

Én személy szerint örülnék neki, de mi már beszéltünk erről, kb olyan korban is vagyunk, amikor ez aktuális. Mondjuk nem hiszem, hogy vacsora közben fogja megkérni a barátom a kezem, mert ismerem és ő sokkal több fantáziával rendelkezik...

2012. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szia, hány éves vagy, mióta vagytok együtt, mit vetél észre a lány vágyik e a házasságra, stb. Ez mind fontos tényező, mérlegeld!
2012. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ezt Neked kell tudnod, Te ismered! Te... ismered? Alapban örülnek a lányok. De hallottam már olyat, hogy kínos szitu lett belőle.
2012. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!