Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaralás alatt vacsora? Mit...

Nyaralás alatt vacsora? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval általában az étrendem ez: reggelire müzli, ebédre ami van és vacsorára saláta. Kenyeret meg cukrozott üdítőket nem szoktam inni. Reggelente pedig biciklizek még az evés előtt 1 órát. Már hónapok óta próbálok jó alakot elérni, és már egész jól haladok, de anyáék kitalálták, hogy a nyaralás alatt ezt nem folytathatom, mert hogy ez már túlzás. De miért lenne túlzás? Azt akarják, hogy vacsorára velük egyek, például pörköltet meg paprikás krumplit meg ilyeneket. És nem engedik, hogy salátát egyek vacsira, tehát már próbáltam beszélni velük, de nem. Szerintetek mit csináljak? Nem szeretnék visszahízni.

16/L


2010. júl. 10. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

ha valóban olyan rendszeresen sportolsz, ahogy állítod, kutyabajod se lesz!

vacsi előtt menj el futni fél órára, az garantáltan jót tesz.

2010. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha étterembe mentke, nézz ki valami párolt húst, rizssel pl vagy saláta körettel, az étterem kellős közepén csak nem vágja ki anyád a hisztit.
2010. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg olyan rendszeresen sportolok. :D Vacsi előtt? Nem lenne jobb utána? :O Anya fogja csinálni a vacsit és tényleg pörköltet akarnak meg ilyesmiket, legalábbis ezt mondta. Köszi a válaszokat. :)
2010. júl. 10. 15:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakára nem jó nehéz ételeket enni. Ezt kell a szüleid tudtára adni. :) Mondd meg nekik, hogy rossz a gyomrod éjszaka emiatt, és hülyeségeket álmodsz.


Én nem vagyok nagy salátaevő, de ha paprikáskrumplit kéne vacsiznom, biztos éjfél előtt nem tudnék elaludni, vagy ha igen, hányingerrel ébrednék fel éjjel. Én nem bírom a nehéz ételeket este, csakis délben.

2010. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
örülj hogy csak ott nem engedik.. nekem anyum itthonról kidobta az összes zöldséget, gyümölcsöt, és közölte hogy csak azt ehetem amit ő is (krumplistészta, libazsíros kenyér stb..) marhajó :S merthogy őt zavarja ez az életmód, meg nem tápláló..
2010. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
azért jó vacsi előtt, mert utána a szervezeted az emésztésre van állva, az edzés csak zavarni fogja (a vért elsősorban a belektől vonja el az izom/bőr ellátásának fokozásához a szervezet). ha előtte mész, egészségesen megéhezel és bátran fogyaszthatsz.
2010. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :) Oké, akkor elmegyek majd futni vacsi előtt, köszi szépen. :) Hú, 15:15-ös az nem semmi. :O
2010. júl. 10. 15:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Most azt mondta, hogy szerinte nem eszek eleget. Reggelire müzlit azért szoktam enni, mert imádom és kenyeret nem kívánnék reggel. Ebédre ma megettem egy töltött padlizsánt.. szerinte az kevés volt. És azt mondta, hogy nem eszek ebédet. De hát eszek! Csak ő nincs otthon, így nem látja. Mert hogy a grízes tésztából maradt (felnőtt adagból? nem csoda) a brassóiból a húst nem ettem meg (mert inas volt, és nem szeretem) és így tovább.. meg, hogy a vacsit összekutyulom (a salátát). Nekem az ebédtől tele van a hasam, szerintem túl gyorsan ettem csak, de szerinte már a kevés kaja is megárt és össze fog szűkülni a gyomrom. De hát én eszek! Normálisan. Nem éheztetném magam, egészségtelen és nem akarom visszahízni a dupláját a kilóknak. Szerintetek ez tényleg túlzás?
2010. júl. 10. 15:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy szerintetek is túlzásba viszem ezt az egészet és nem eszek eleget/normálisan?
2010. júl. 10. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én nyaralás alatt is ugyanúgy figyeltem , viszont mindig jókat ettem. egyszerű ha étterembe mentek mindig könnyű kajákat rendelj. pl én spanyolban mindig valami tengeri halat, polipot stb ettem salátával. de ha húsokat eszel zöldséggel az is jó, egy a lényeg vacsira kerüld a szénhidrátot. nem kell hangoztatni, hogy te figyelsz a kajálásra, simán rendelj ilyeneket a szüleid sem szólhatnak ezért hisz rendesen eszel. én egy dekát sem híztam a nyaralás alatt. napközben jégkrémet és fagyit is ettem, hiszen egész nap járkáltunk vagy úsztunk. szóval lemozogtam.
2010. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!