Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jól teszem? Babát várok tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem? Babát várok tőle, szeretné, hogy meg legyen keresztelve a pici. De "csak" azért venne el, hogy meglehessen keresztelni a babócát. így én nem biztos hogy akarom. Vajon jól gondolom?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol megkeresztelik anélkül is.


De ez nekem is fura, hogy megy egy ilyen? Elveszlek, de csak azért, hogy a gyereket lehessen keresztelni, amúgy eszemben sem lenne? Vagy mit mond?

2012. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
beszéltünk már a házasságról, nincs oda gondolatért, de a baba miatt elvenne. azt is beszéltük, hogy mikor 5 éves lesz akkor összeházasodunk, én inkább megvárnám az öt évet azt hiszem. együtt élünk több mint 2 éve, minden rendben van közöttünk...
2012. júl. 20. 14:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy egy gyerek meg legyen keresztelve, nem kell a szülöknek házasoknak lenni.
2012. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

én azt hallottam hogy annak kell lenniük, de még utána járok több helyen ennek.

köszönöm

2012. júl. 20. 14:38
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nem értem. Hogyha minden rendben van köztetek, akkor miért kell várni a gyerek 5éves koráig? Mi lesz akkor? :)

Ahhoz hogy a gyerek meg legyen keresztelve, nektek nem kell házasoknak lenni. Én 3éve keresztelkedtem és a szüleim elváltak, egy kikötés volt (ami erre vonatkozott), hogy a keresztszülő nem lehet elvált.

Az meg, hogy a baba miatt elvenne, azzal csak jól jársz. Tiszta jogi helyzet lesz teremtve a baba érkezésekor. Nem kell apásági nyili, és ha netalántalán szétmentek, akkor is a válás egyszerűbb, gyerektartás kötelező ránézve. Ez egyszerűség. Házasoknak több kedvezmény jár. És azért az sem utolsó szempont, hogy azzal, hogy összeházasodik veled, elkötelezi magát melletted "papíron is", ez így tisztességes.

2012. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

14:40

Nálunk pl lehet elvált a keresztszülő is.Öcsém keresztanyja elváltként lett keresztanya.És anyámék nem házasok,pedig majd 30 éve együtt vannak.


Kérdező: ha össze akartok házasodni,akkor mire vársz?

2012. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy össze akarok e házasodni bárkivel is... bár már nem csak a saját érdekemet kell néznem, hanem a piciét is, sőt inkább az övét.

szóval ha szóba kerül megint átbeszéljük, átgondoljuk hogy lenne a legjobb

egyébként ha nem lennék pocakos, akkor nem mennék hozzá, mert "csak egy papír" viszont így azért már sokkal több lesz a baba miatt.

2012. júl. 20. 15:02
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz 5 év múlva házasság.
2012. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó: igazad van nem lesz, mert határoztunk...:)

és végül nem a keresztelés miatt döntöttünk így!

maximum 5 év múlva újból elvesz :)

2012. júl. 20. 16:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Boldog babavárást! :)
2012. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!