Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van itt valakinek rózsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valakinek rózsa (vörös) arany gyűrűpárja? Mit gondoltok a rózsaaranyról?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a színe, különlegesnek tartom. Amúgy egyszerű karikára vágyom, semmi extra.

Rózsaarany: [link]


Sárgaarany: [link]


2012. júl. 30. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek tetszik, akkor hajrá. :)

Ha már ékszer, én mindenképp aszerint választok, hogy a többihez, amit hordok, illik-e vagy sem.

Személy szerint az ezüstöt kedvelem, csak ezüst vagy ezüstszínű ékszereim vannak és ugyan szépnek találom a fenti rózsaaranyat is, a fenti ok miatt nem hordanám.

2012. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem speciel tetszik.

Csak számíts arra, hogy sok laikus, majd megkérdezi, hogy rézből van-e.

A fehéraranyra is sokan azt mondják, hogy ezüst.

-.-

2012. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a kép csalóka. életben tényleg réznek hat.

ha neked ezt tetszik, akkor nyugodt szívvel csináltassatok ilyet.


nekem az ezüst a kedvencem, az aranyat utálom, tehát a jegygyűrűnk is ezüst lett.

2012. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ilyen vörös, mert rezet kevernek hozzá, szóval van némi igazságtartalma annak, hogy réz. :)


Nekem ugyan tetszik, de mivel minden ékszerem ezüst, és amúgy is az ezüst nálam a favorit, így biztos nem kérnék ilyen gyűrűt. Nekem az ezüst karikagyűrű is jó lenne. :)

2012. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik a vörösarany, mint a sárga. De jóég, én életemben először most láttam, hogy mennyibe kerül a karikagyűrű és majdnem sokkot kaptam!!!
2012. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!