Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Arany eljegyzési gyűrű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arany eljegyzési gyűrű és ezüst jegygyűrű együtt?

Figyelt kérdés
A párommal gy hónap múlva lesz az esküvőnk,már megvettük a karikagyűrűket külföldön,mert megtetszettek nekünk,de a párom elhagyta az övét.Én nem is szeretem az aranyat,minden ékszerem ezüst,de ugye azt mondják,hogy az nem illik.Ugyanolyan gyűrűt már nem tudunk szerezni és különbözőt se akarunk,plusz nincs annyi pénzünk egy új pár aranyra.Én arra gondoltam,hogy vegyünk ezüst ródiumozott karikagyűrűket.Nagyon szépek,nem egy-két ezer forintba kerülnek,jó minőségűek és nem sok ember mondaná azt,hogy ez nem fehérarany.De ha mégis megkérdezik és megmondom,hogy ezüst,akkor sokan ki fognak akadni ezen.Plusz a jegygyűrűm arany és kettő egymás mellett nem lenne szép.Nekem jó lenne ezüst jegygyűrű is,de hát nem azzal kérte meg a párom a kezem és nem tudom,hogy ez így normális dolog lenne-e.Tanácstalan vagyok.
2012. júl. 8. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jól néz ki az ezüst és az arany egymás mellett. És mióta nem illik az ezüst? Akinek nem tetszik, az majd aranyat vesz magának. Jó hogy nem találja ki valaki, hogy csak a gyémánt illik!
2012. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem az aranyat.

Aki megjegyzést tesz az ezüst karikagyűrűre, az szxarjon sünt.

2012. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És vegyünk másik jegygyűrűt is vagy az maradjon az arany?
2012. júl. 8. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az, hogy nektek mi tetszik! Ne mások véleményére adj!
2012. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne vegyél másik jegygyűrűt.Azzal a gyűrűvel kérték meg a kezed,eszmei értéke is van!!! Az embereknek a legkisebb gondjuk is nagyobb,mint hogy nektek milyen gyűrűtök van.Gyerekkorom óta szinte minden évben megyek esküvőre.Nagy a rokonság és a baráti kör.De ha most agyonvernének akkor sem tudnám megmondani,hogy kinek milyen gyűrűje volt.Egyre sem emlékszem,pedig az összeset láttam közelről.Ez nektek fontos,ti fogjátok hordani.
2012. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért szokták inkább az aranyat választani, mert az strapabíróbb, nem színeződik el olyan könnyen, stb. Még esetleg az orvosi fém bír hasonlóan jó tulajdonságokkal. Ettől függetlenül én azt mondom, hogy ne azon agyaljatok, hogy mások mit fognak szólni.

Megmondom őszintén szerintem sokkal cikibb új jegygyűrűt venni, mint "két színt" együtt hordani. Egy gyűrű ne a külvilágnak szóljon, hanem nektek!

2012. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!