Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szólnátok hozzá ha barátnőtök mutogatná melyik gyűrű tetszik neki?

Figyelt kérdés

Szó nincs arról, hogy el akarom jegyeztetni magam, volt már szó róla lesz majd egyszer.

Kaptam már tőle ékszert de nem mindig sikerült eltalálnia így picit félek ha majd egyszer sor kerül az eljegyzésre nem fog tetszeni a gyűrű.

Ti mit gondoltok arról, hogy finoman megpróbálom meg mutatni melyik tetszik?

Milyen módon tegyem?


Köszi



2012. júl. 30. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

szia, én igaz csaj vagyok...:D de én úgy csináltam h a neten nézegettem gyűrűket, persze úgy h lássa ő is miket nyitok meg és mondom h :" ajjj...ez annyira szép! szerinted milyen?:) "

ez csak egy tipp.. hajrá :)

2012. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Én is nő vagyok, de én megmutattam páromnak, hogy mi tetszik. :)
2012. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Én is neten mutogattam, sőt, még csak nem is célozgattam, hanem egyértelműen rámutattam álmaim gyűrűjére (ő amúgy örült ennek, nem szeret találgatni) :)

Bár így ugye a meglepetés varázsa elveszett, ezt kicsit bánom utólag. A gyűrű viszont tökéletesen illik hozzám, szeretem viselni.

2012. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Valamit hagyatok a pasira. Mi van ha nem tetszik? Nem a gyűrő a lényeg hanem az amit szimbolizál. Kicsi vagy nagy lesz azon meg lehet változtatni. Ez olyan mintha azt mondaná egy férfi nézd milyen aranyos ez a kisfiú én pont ilyent akarok.
2012. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem egészen, a kisfiút a "gép dobja" mindenkinek. Hiába mondja a pasi, hogy mit akar, a nő nem tudja elintézni.

Gyűrűből viszont lehet választani.

2012. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Én teljes mértékben úgy vagyok vele, hogy mivel az eljegyzési gyűrűmet jó esetben, majd egy életen át hordom, így nagyon nem mindegy milyet kapok majd. Nem akarok majd akármilyen darabbal kiegyezni, csak azért mert a párom adta, és ezt a párom felé is közöltem. Ő egyébként teljesen jól reagált erre, sőt meg is mondta, hogy gondban lenne a válogatástól kezdve az izléssel, aztán folytatva a mérettel, mivel nem is hordok gyűrűt. Viszont a lánykérés romantikáját is meg akarom majd őrizni, tehát nekem az nagyon kiábrándító lenne, hogy elsétálunk az ékszerboltba és választok valamit. Végül köztes megoldásban maradtunk: elmentünk egy bizsu boltba, ott választottam gyűrűt, ami természetesen nem eljegyzési gyűrű, hanem csak úgy kaptam a barátomtól, viszont igy már tudja az izlésemet, a méretemet. Később ha majd meg szeretné kérni a kezem, akkor jó eséllyel már nem fog mellényúlni.
2012. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy volt.Az ízlésemet ismeri,én is az övét.Végül a nagymamájának a karikagyűrűjével kért meg.Elegáns és gyönyörű.Már csak az eszmei értéke miatt is.Nem tudok elképzelni sem olyan ronda gyűrűt,aminek nem örültem volna,akkor este.
2012. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

ez olyan fura nekem... nem tudom elképzelni, hogy ne tetszene, amit szívből ad a másik.


volt már, ami nem volt a stílusom, de szeretem, akitől kaptam = büszkén viseltem, mert melegség töltött el amikor ránéztem az adott tárgyra, legyen az akár ékszer vagy ruhadarab... de lehet, hogy csak én vagyok ilyen :D


30N

2012. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

amikor szóba került a házasság,én csak annyit mondtam,h nem akarok milliós gyűrűket,milliós esküvőt,nem vagyok pénzéhes kis ribi, ha valaha megkér én egy kis opálköves gyűrűt szeretnék csak mert az a kedvenc kövem,olyat ami picike,és szolíd


így még oké de ha milliós brilleket akarsz mutogatni neki az elég gáz

2012. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ha valaki ott tart, hogy eljegyzést szeretne már akkor jó eséllyel tisztában van a párja anyagi helyzetével, és azzal is hogy milyen gyűrűt tud venni... nyilvánvalóan paraszt dolog, ha a srác minimálbért keres, te pedig méregdrága ékszereket mutogatsz... de szerintem intelligens ember ilyet elve nem csinál...
2012. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!