Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrű tetszik nektek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrű tetszik nektek? Lányok ti milyet szeretnétek kapni, fiúk ti pedig milyet vennétek a barátnőtöknek. Izgatottan várom a válaszokat.

Figyelt kérdés
:)
2011. márc. 16. 17:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha tudtok légyszíves linkeljetek képet is róla:)
2011. márc. 16. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Hány éves vagy?


Mert nem a gyűrű a LÉNYEG!

Ha ez még neked nem világos, akkor még van mit átélned.

2011. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
elsővel egyet értek, én attól s boldog lennék, ha egy befőttes gumit húzna az ujjamra a párom, és büszkén mutogatnám.:)
2011. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

22 vagyok és nekem sem a gyűrű a lényeg.

Nem is akarok most férjhez menni, csak érdekel, hogy kinek melyik jön be.

Nem vágyok gyémánt gyűrűre sem milliós aranyra. De szerintem az olcsóbbakban is vannak nagyon szép gyűrűk. Ha oda kerül a sor egy egyszerű bizsu gyűrűnek vagy befőttes guminak is fogok örülni:):):):).mert tudom nem a gyűrű a fontos hanem a szándék:)

2011. márc. 16. 18:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 6 gyűrűből álló erdészgyűrűt adtam a páromnak.

Egy ilyet: http://www.youtube.com/watch?v=R_u0yuBFo1c&feature=related


Ez egy örödöglakat szerű gyűrű, ki kell rakni. Ilyet hordok én is.

2011. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Köszönöm szépen a választ. Nagyon szép.
2011. márc. 16. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem pl. a jogász pecsétgyűrűm tetszik, ami 5 év után került az ujjamra. Nem hiszem, hogy van olyan karikagyűrű, ami ezzel versenyezhetne.


Egyébként bármilyen gyűrű jó, ha szép és jól mutat valakin.

2011. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egyik nap ebbe szerettem bele (amit belinkelek mindjárt...) és félve felhívtam a páromat, hogy né mit kaptam és kérem előre ne mondja meg, hogy neki nem tetszik, csak finoman "adagolja":D

Mikor meglátta akkor azt mondta, hogy nagyon szép, tökéletes:D szóval azt hiszem mi ilyent húzunk majd az újjunkra, ha lesz elég pénzünk:) (ha nem akkor majd mást, nem ezen fog múlni:D)

Egyébként én is abban a kategóriába tartozok, hogy egy rézdróttal is boldog menyasszony lennék, de ha lehetne ez lenne álmaim gyűrűje:

[link]


(annyi, hogy én a nőit is egyenes széllel kérném...)

20-L

2011. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]



Nekünk ilyen van.

2011. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a rézkarikát is boldogan hordanám, ha TŐLE van és szívből adta:))
2011. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!