Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 5000-6000 forintból tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5000-6000 forintból tudok venni eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés
Sajnos nem állok túl jól anyagilag.Ilyen kis egyszerűbbre gondoltam,esetleg kis kővel benne.
2009. júl. 22. 10:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is az ezüst sokkal szebb mint az arany!És mit számít az mennyibe kerül ha egyszer szereted és ő is téged!??Sztem örülni fog neki így is úgy is!Sok boldogságot!!!
2009. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönjük
2009. júl. 29. 06:40
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én mint nő az ezüstöt ezerszer szebbnek találom mint az aranyat, és arra megyek, hogy mennyire szép, nem arra, hogy mennyi lehetett, sőt én még hülyeségnek is találok hatalmas összegeket egy gyűrűért, mert ennek nagyon nem a pénzt kell jelképeznie, akár öntöttvasból is lehetne : DD

Sok szerencsét : )

2009. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már izgulok én is...

2009. aug. 2. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!