Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek gondolkozik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gondolkozik az eljegyzésen a párom?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve vagyunk együtt. Minden nagyon jó nagyon egyformán látjuk a világot hasonlóak az elvárásaink az élettől mondhatnám úgy is hogy befejezzük egymás mondatait.


Beszéltünk már az eljegyzésről, még álmaim gyűrűjét is megmutattam már neki de persze nem szeretnék ráerőltetni semmit. Elég gyakran mondja hogy én vagyok a legjobb döntés az életében és hogy nem tudná nélkülem elképzelni a jövöjét sőtt azt mondja mihamarabb szeretne összeköltözni és azt is mondta már hogy szeretne feleségül venni. Szerintetek a közeljövőben számíthatok egy gyűrűre?


Én 22L Ő 27F



2012. aug. 21. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de libabőrt kapok az ilyen kérdésektől.

Ha egy férfi úgy érzi, hogy eljött az idő, hogy megkérje a párja kezét akkor megteszi.

Nálunk 1,5 év után kérrte meg a párom a kezem.

2012. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt innen nehéz megállapítani, de szerintem inkább összeköltözés után várd. Azért az elég meghatározó. Hiába vagytok együtt éjjel-nappal, az nem ugyanaz.

Összeköltözés után pár hónap csiszolódás, előjön egy csomó olyan dolog amiről soha nem gondoltad volna hogy ez köztetek probléma lesz, és ha ezeket leküzdöttétek, akkor jöhet az eljegyzés. :) Én így tartom logikusnak. Nekünk is így volt. Összeköltöztünk, rá 1 évre eljegyzés, rá fél évre esküvő.

2012. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Akkor fog megkérni,amikor teljesen nem is számítassz rá.Csak ő tudja,hogy mikor ad gyűrűt,de biztos hogy fog.
2012. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így elég ridegen hangzik...

Együtt sem éltetek még, te meg már álmaid gyűrűjét mutogatod neki. Nem úgy tűnik, hogy annyira érett vagy már a házassághoz.

2012. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha libabőrt okoztam. Csupán kissé izgatott vagyok ennyi az egész. :)
2012. aug. 21. 14:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 éve vagyunk együtt és imádjuk egymást.Most született pici babánk de soha nem erőltetném magam rá.Ha majd úgy gondolja hogy szükséges a papír akkor összeházasodunk.Hogy számíthatsz e gyűrűre?Téged a gyűrű izgat?Vagy az esküvő?Ha az esküvő,gondolom ha ugyanolyan beállítottságú mint Te akkor igen!De ha csak a gyűrű kell menj el és vedd meg magadnak!
2012. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Kedves utolsó nem a gyűrű izgat csak ha eljön a pillanat szeretnék felkészült lenni. De úgy látszik erre nem lehet készülni. Ha nem jön el a lánykérés de sikerül összeköltöznünk nekem az is bőven elég.
2012. aug. 21. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet mész az összeköltözéssel mint a gyűrűvel!Jobban megismered és kiderül hogy akarsz e tudsz e vele leélni egy életet.Ahogy mondja a mondás:Lakva ismeri meg egymást az ember!
2012. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem a párod gondolkodik ezen, hanem te. És pont ez szokott az lenni, ami előbb-utóbb elriasztja a pasikat.
2012. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én soha nem nyaggattam ilyesmivel a párom, szóba se került soha, utalásokat se tettem (pl. gyűrű nézegetés). 6 éve voltunk együtt, mire megkérte a kezem (váratlan volt és nagyon romantikus), és éreztem, hogy már teljesen megérett rá ő is és én is. Most már 4 éve házasok vagyunk azóta és úgy érezzük, ez örökké tart. Kellett az a 6 év, hogy megismerjük egymás minden jó és rossz tulajdonságát, és rájöjjünk, hogy "Igen, nekem ő kell! Akkor is, ha ilyen meg olyan." Hidd el, ha te nem erőlteted, nem várod annyira a gyűrűt, az esküvőt, akkor előbb-utóbb ő fogja akarni. Nálunk így volt.
2012. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!