Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek hogy kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés

Bármilyen hosszú, meséljétek el. Engem nagyon érdekel.

Előre is köszi.



2012. szept. 10. 19:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
A szulinapomon. Sejtettem de nem tudtam biztosra. A sors nem hajtotta az idot aznap a kedvesem malmara. Mindenkepp a szulinapomon akarta mert tudta, hogy gyerekkori almom volt. Ido hianyaban a rozsaval boritott agyiko a gyertyafenyes vacsora stb elmaradt mert epp, hogy haza ert a munkabol.(este 10kor)Igy hat csak fogta magat elem allt... remego hanggal ossze vissza beszelt ... :DD Azt sem tudta hirtelen melyik kezemre huzza a gyurut... De edes volt. :))
2012. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
hozzám jössz b@zdmeg? hozzád te g.ci! kész! azóta is love you 15-éve!
2012. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%

1. négy fal között, négyszemközt (aranygyűrűvel)

2. szilveszteri bulin mindenki előtt a kör közepére leültettek és letérdelt a barátom (konfettiszalaggal)

3. másik barátom randira hívott a polg.Hivatal elé, és azt mondta előtte, hozzam az anyakönyvi kivonatom. szabályosan felöltözött elegánsan (gyűrű nélkül)

4. ez volt a legkomolyabb könnyezős, térdenállós és ő volt az egyetlen, aki gerinctelenül elhagyott 3 év múlva.

2012. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Debrecenben volt a nagy nap. Aranyvasárnap , a főtéren a karácsonyfa alatt. Letérdelt a hideg kőre, és megkérte a kezem. Ennek már 5 éve, de még mindig nem volt hajlandó feleségül venni... :D
2012. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Mi több évig barátok voltunk, mielőtt szerelmesek lettünk volna. Mindketten tudtuk a másikról, hogy komoly kapcsolatot akar, esküvővel gyerekkel. Többször elsuttogta egy elkapott pillanatban, hogy minden vágya, hogy a felesége legyek és gyermekünk szülessen. Ezt elmondta egy párszor az évek (3 éve) alatt, majd egy shoppingolás alkalmával, az ékszerész kirakata előtt megálltunk, ki voltak téve a karika gyűrűk. "Melyik tetszik?" "Az ott középen." "Jó megvesszük". És mit ad a Sors, Isten vagy Jehova, kinek mi, pont a méretünk volt. De aztán az esküvő váratott magára egy darabig, még 3 évig. De már csak hetek kérdése.
2012. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%
Az én kezemet még sosem kérték meg.
2012. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Köszi.

Jöhetnek még.

Nagyon szeretem az ilyen történeteket.

2012. szept. 10. 20:13
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Megismerkedtünk szeptemberben, de már az első találkozás után szóba került az eljegyzés. Sokat beszéltünk róla a neten (mivel távkapcsolat volt), ezért nem ért meglepetésként, sőt, tudtam, hogy amikor december elején elmentem hozzá, akkor kaptam egy gyűrűt. A pályaudvaron adta át egy nézd, mit hoztam neked felszólalással. Doboz kinyit, gyűrű felhúz, mosolyog. Valahogy teljesen természetes volt. Aztán családi nyomásra következő szeptemberben megtartottuk a hivatalos lánykérést. Most már házasok vagyunk, 7 éve boldogítjuk egymást. Az első házassági évfordulónk októberben lesz.
2012. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék,hogy ki hány évig volt menyasszony,vagy ki az aki még mindig évek múltán is CSAK menyasszony....
2012. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Nekem három hét után, egy padon ülve, spontán kérte meg a barátom... persze lesz majd hivatalos is, aminek meglesz adva a módja (már lázasan készül a jegygyűrűvásárlásra), de nekem így is tökéletes volt, mert láttam rajta, hogy komolyan gondolja, és nagyon szeret. (egyébként nem vagyunk tinik, neki volt már egy ötéves kapcsolata előtte, és nagyon figyelmes velem, tehát egészen biztos, hogy nem brahiból vagy csak úgy kérte meg a kezem).
2012. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!