Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek hogy kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés

Bármilyen hosszú, meséljétek el. Engem nagyon érdekel.

Előre is köszi.



2012. szept. 10. 19:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Szilveszter éjszakáján kihívott a kertbe, letérdelt, és előhúzta a kabátja zsebéből a gyűrűt, és sírva kérdezte:

"Eszti, hozzámjössz?"

Én nem mondtam semmit, nem is tudtam volna, hiszen mindketten sírtunk az örömtől. A nyakába borultam, és együtt sírtunk, majd jöttek a haverok, és mindenki röhögve kiabált.

Akkor 24 évesek voltunk mind a ketten. 2 év után végre lett ennyi bátorsága. Még mindig együtt vagyunk :)

2012. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. szept. 19. 20:16
 23/31 anonim válasza:
Ez jo kerdes
2012. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

nekem a lábamat kérték meg(mosni) :)))) ilyen hulye kírdíst na mennyél mááááá hátt mássz mán el innín gyakszirúl!!!!!

osz ilyen kírdíst megnelaasak deblá rem.. vili vótam mint a náp!!

2012. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

hát az előzmény annyi, hogy már az első közös hónapunk végefelé jártunk, amikor is már nem emlékszem pontosan, de szóba került hogy milyen jó lenne ha hordanánk egymástól kapott gyűrűt ajándékba. el is mentünk megvenni őket mert azt mondta a férjem hogy nem meri bevállalni az egyéni vásárlást hátha rossz lesz a méret. én elsőre meg is láttam az én gyűrűmet, 2 pici és egy picivel nagyobb kő van benne, amúgy ezüst. a férjem is kiválasztott magának egyet az acél volt. aztán aznap még beugrottunk hozzájuk mert túl korán volt, viszont délutánra meg volt beszélve egy haveri összeröffenés a velencei tónál. (az ő haverjai)


s mikor átértünk hozzájuk lepakoltunk, bementünk a hátsó szobába, elém térdelt:) és elmondta mennyire szeret, én vagyok az igazi, és velem akarja leélni az életét, és hozzámegyek e feleségül?:)

igent mondtam,nevettünk:) örültünk. de azért halkan mondtam neki hogy azért még kap gondolkodási időt:) addig meneküljön amíg lehet:) azt monda rendben, bár nincs min gondolkodni:) ekkor voltunk majdnem 1 hónapja együtt (2 nap híjján.)


aztán mivel ő az augusztus 20.át nem tartotta különösebben nagy ünnepnek (nem szülinap, nem karácsony,... de valami mégis legyen) augusztus 20.án újra letérdelt és újra megkérte a kezem, így ez lett a hivatalos eljegyzés:) 2 és fél hónaposak voltunk +2 nap


de az elsőt tartottam mindig elsőnek.


azóta már több mint 2 és fél éve vagyunk együtt, 2 éve házasok, szóval 17 hónapig jártunk jegyben:)


26/N

2013. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
elírtam , utolsó vagyok. 1 éve vagyunk házasok:)
2013. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Karácsony este. Néhány nappal előtte vett a kirakodóvásáron két orvosi acél gyűrűt, azzal, hogy karácsonyi ajándék. Este a tévé előtt megvacsoráztunk, koccintás, "Boldog karácsonyt", aztán előhúzta a gyűrűket... Közben a háttérben meg ment a "Shrek a vége, fuss el véle"... :-)
2013. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szakitottam vele, mondta, hogy 3 nap múlva akarta megkérni a kezem.... Tehát nem lett belőle semmi, és már nem is lesz.....
2013. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
24%
Nekem valahogy gyomorforgató az a kifejezés, hogy "megkérik a kezem" :D meg hogy más kérdéseket tesz fel arról, kinek hogy kérik meg a kezét, illetve kinek mi a véleménye az amúgy teljesen átlagos, vagy átlagon aluli gyűrűjéről. D:
2013. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Az 5. évfordulónkon elmentünk vacsorázni a kedvenc helyünkre. Majd én vezettem, ő mondta az utat, hova menjünk. Elvezetett egy kis parkba. Október volt, nagyon hideg. Kérdezte, hogy szálljunk-e ki, vagy fázni fogok? Mivel sejtettem valamit, ezért persze mondtam, hogy áh, nem fogok fázni, szálljunk ki. Persze majd megfagytam. :) Leültünk egy padra, és megkérdezte, hogy tudom-e milyen park ez? Mondtam, hogy nem. (Tényleg nem tudtam). Közben ő letérdelt, és elmondta, hogy ez a szerelmesek parkja, és azért hozott ide, mert szeretné megkérdezni, hogy hozzá megyek-e feleségül. Persze igent mondtam. Gyűrűt nem kaptam, de nélküle is tökéletes volt számomra. Karácsonyra megvettük a karikagyűrűket, akkor szűk családi körben, egy vacsora keretében húztuk fel. Ekkor sokkal idegesebb volt, megkérte Apától is a kezemet. Emlékszem annyira remegett a keze, hogy alig tudtam felhúzni a gyűrűt az ujjára. :D Néhány hete volt az esküvőnk. :)
2013. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!