Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérte a barátom a kezem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a barátom a kezem! Most mi legyen?

Figyelt kérdés
alig vagyunk együtt 13 hónapja a barátommal, de már megkérte a kezem. nekem ez túl gyors. Én még ezzel várnék 3-4 évet legalább, mert nem akarom elsietni vagy elrontani, vagy hogy megunjuk egymást hamar. Tudom, hogy szeret. Én is szeretem, de ez nekem gyors. Még tanulni szeretnék, kiélni magam és nem babaszobát festeni vagy esküvőt szervezni! Szerintetek baj van ezzel a gondolkodásmódommal??? Ha kikosarazom, lehet hogy elhagy, de nekem akkor sincs kedvem ehhez a "jegyben járáshoz"...

2012. szept. 30. 15:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondtál neki? Hogy majd még gondolkozol rajta? Mert meg kéne beszélned vele hogy ez így túl gyors neked.
2012. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van annyira jó kapcsolat köztetek, hogy egyáltalán szóba jöhet valaha a házasság, akkor ezt meg kell tudnotok beszélni. Mondd meg neki, hogy mit érzel, ugyanúgy, ahogyan ide is leírtad. Ha ezért elhagy, akkor örülj, hogy nem házasodtatok össze...
2012. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
20%
Válaszd a szingli életet, sokkal jobb!
2012. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, amit leírtál, majd reagál valamit.
2012. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

Lazán várhattok még 3-4 évet az esküvővel, az eljegyzés nem kötelez semmire.

Bár én inkább a srác helyében otthagynálak, ha ennyire fáj neked, hogy megkérte a kezed. Az meg megint érdekes, hogy szerinted elhagyna, ha "kikosaraznád". Nem tudod normálisan elmagyarázni neki, hogy még korainak tartod, még együtt szeretnél vele pár évet élni mielőtt elköteleződnétek.

Hány éves vagy te, úgy mégis?!

2012. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, ő 21. Nem fáj, hogy megkérte a kezem, először nagyon örültem neki, hogy tényleg komolyan gondolta. Régebben rengeteget beszélgettünk erről, és mondtam is neki, hogy 5év járás után simán bennelennék, de így nem. Ezért nem is értem, hogy honnan jött neki, hogy pont most tegye ezt meg. Mondtam neki, hogy szerintem ez gyors tempó, és erre megsértődött. Valamilyen szinten megértem, de nem akartam megbántani, pont ezért beszéltem vele ezekről korábban. Én arra is gondoltam már, hogy a haverjai közül már mind jegyes, és csak nem akar kimaradni a sorból...
2012. szept. 30. 15:15
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
19 évesen szerintem is gyors a házasság. Még várhattok pár évet.
2012. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálatos, hogy nem tudtok ilyen komoly dolgokról őszintén beszélni már a kezdetekkor!

Mióta éltek együtt? (Már ha együtt éltek.)

2012. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
attól h eljegyez attól még nem kell szülnöd neki egyből gyereket meg nem is kell még össze házasodnotok. Ezzel kifejezte h tényleg szeret és komoly kapcsolatot akar veled:) ha te nem viszonozod ezt akkor nem is értem miért vagy vele együtt.
2012. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
49%
biztos, hogy komoly eljegyzés volt? mert a mai fiatalok közt ez elég gyakori, de az csak amolyan gesztus vagy mi.
2012. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!