Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az Arab baratom megkerte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Arab baratom megkerte a kezem! De megis van amitol felek! Sokan mondjak hogy ahogy papirom az ove leszek mashogy fog viselkedni?

Figyelt kérdés
Engem 1 hete jegyzet el az Arab baratom! Kozel fel eve vagyunk egyutt! Imadjuk egymas! De megis felek attol, hogy amikor meglesz az eskuvo akkor mashogy fog viselkedni! Nagyon sok ilyet hallotam, ez tenyleg igaz? Nincsennek kivetelek? Mert rola nem tudnam elhinni!
2009. dec. 20. 17:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
88%
Igen!!! Pláne, ha haza is visz!
2009. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Mi Londonba elunk,es kerdeztem tole,hogy hol akarja hogy legyen az eskuvo,es mondta hogy itt...Esze agaba sincs hazajaba vinni,mert nem szeret ott lenni!
2009. dec. 20. 17:49
 3/57 anonim ***** válasza:
95%
ha nem akar a hazájába vinni, akkor van esély egy szép jövőre. De komoly. Ha ott élnétek, akkor egy életen át a megalázottság lenne a részed.
2009. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit be lennék rezelve.Nem lehetne,hogy kicsit vársz még az esküvővel?Fél év elég kevés ahhoz,hogy valakit jól megismerjünk,talán az idő is adna neked választ.
2009. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem visz, akkor jó. A családjuk hihetetlenül tudja befolyásolni őket az "otthoni" közegben, ott sokan kifordulnak magukból, és te egyedül maradsz, vagy azonnal rohansz haza.
2009. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Eljegyzet,de meg nem haasodtunk...Az meg nem most lesz hanem valamikor nyaron...Addig meg van idom kiismerni jobban!De mar ismerem,egyutt elunk mindenrol tudok...
2009. dec. 20. 17:55
 7/57 anonim ***** válasza:
95%
Egy ismerősöm pont Londonban él, az arab férjével... Hát, mit ne mondjak, jól rába..ott! Elkölti a pénzét, csajozik, megüti, majd az arabok bosszújával fenyegetőzik. Szerintem inkább ne. Ő is azt hitte, ha nem a hazájában élnek, akkor jobb lesz, meg, hogy jól ismeri. Gondold át egy kicsit, hogy megéri-e a későbbi megaláztatás.
2009. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
A csaladja az o orszagaban elnek!!Nem is nagyon beszelnek telefonon,havonta max 2x.koszonom mindenkinek elore is a valaszokat!
2009. dec. 20. 17:56
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy ő mit akar.A család náluk elég szoros,és bizony néha az esküvő utána család dönt.A szomszédom is arabhoz ment férjhez,Magyarországon.Úgy beszélték meg,hogy itt is maradnak,de a házasságuk alatt a férj úgy döntött,hogy haza mennek mert illik a feleségnek a családod is megismerni..mesélte,hogy amikor kiment nem fogadták be,hisz más volt a kultúrája,életszemlélete.Az anyósa teljesen kiakadt,hogy vissza mert szólni a férjének ha valami nem tetszett neki..Amikor terhes lett,kérte jöjjenek vissza,de a férj nem akart már,hisz neki otthon is jó...Így ő hazajött egyedül,megszülte a lányát,de soha nem kért semmi pénzt az apától(s gyerektartást,semmit)hogy ne hivatkozzanak arra,hogy az apa pénzeli így joga van elvinni..

Szóval én nem mennék hozzá még akkor sem ha nagyon szeretem,hisz papír nélkül is lehet boldog az ember.

2009. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Annyira nem tudom rola elhinni,hogy ezt tenne velem!!!Annyira,de egy jo embernek tunik tele szeretettel gondoskodassal stb...Ertitek??En mar ott vagyok,hogy legyen ami legyen ha kell csadort is hordok,de ne csaljon meg es szeressen!!!Imadom es ugye ha valaki szerelmes barmilyen aldozatot is kepes hozni!
2009. dec. 20. 17:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!