Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Véletlen megláttam az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen megláttam az eljegyzési gyűrűt. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párommal a hétvégén leszünk egy éve együtt,együtt is lakunk már és valami nagyon nagy meglepetést emleget már egy hónapja az évfordulónkra.Nem is sejtettem,mi lehet az,míg tegnap a munkás ruháit ki nem szedtem a táskájából.Mielőtt bárki támadna,nem kutattam,szimplán mindig én mosok és eddig is belenyúltam a ruhái miatt a táskájába. Szóval megtaláltam a gyűrűt,szép dobozban,stb. De most akkor hogy lepődjek meg a hétvégén,ha egyszer már tudom,mi a meglepetés? Mert sajnos elég rossz színész vagyok,de azt sem akarom,hogy azt gondolja,hogy nem örülök. Ti mit tennétek?

2012. okt. 19. 11:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sem kell gyakorolni.

Én tudtam hogy az esküvőm lesz és mégis egész nap úgy vigyorogtam mint a tejbetök. Mert boldog voltam és még most is úgy vigyorgok ha rágondolok.

És szerintem te is így leszel a gyűrű dologgal. Majd jön magától.Az hogy láttad magát a gyűrűt az csak egy dolog, tudod hogy néz ki, jó esetben jó e a méret, de az hogy mit mond , hogyan azt nem. És nem érzed még most igazán amit akkor fogsz.

Hogy én mit tennék? Alig várnám már a dolgot.

2012. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
58%

Hát ez nagyon aranyos történet :) Ami megtörtént megtörtént, ezen már nem tudsz változtatni, szerintem felesleges gyakorolnod a meglepődést, hiszen ha igazán szeretnéd te is az eljegyzést akkor minden rendben fog menni és mosoly lesz az arcodon tuti :)

Én várom, hogy megírd mi történt végül!!! Sok boldogságot nektek! :)

2012. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
64%

Véleményem szerint, ha már Nagyon Nagy Meglepetésről beszélt egyébként is sejtetted az eljegyzést szval am sem lett volna 100%ig meglepetés mert vhol már sejtetted.

Egyébként nem hinném, hogy ha vkit megkérnek akkor a gyűrű láttán hatódik meg ... (legalább is nálam nem igy volt) hanem azon ahogyan megkérik. Szal amit a párod mondani fog, ahogyan mondani fogja az lesz a lényeg. A gyűrű csak egy 'kelléke'. Szal sztem nem kell semmit gyakorolnod. Jönni fog magától. És amikor az újjadra húzza hidd el az a pillanatot azt az érzés Soha nem fogod elfelejteni. Szal ne aggódj. Sok Sikert! Gratulálok :)

2012. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Utólsó vagyok... elfelejtettem, hogy izgatottan Várom a beszámolót majd :DDDD
2012. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon aranyosak vagytok,természetesen megírom,mi lesz,mert már nagyon várom,ezzel szekírozom a párom egy hónapja,mióta treníroz a meglepetésre :). Annyit tudok,hogy vasárnap este 7-re megyünk valahova,de hogy hova,azt nem árulta el,pedig faggattam,de rájöttem,jobb a meglepi :). Én is kíváncsi vagyok,mi és hogy lesz!
2012. okt. 19. 13:41
 26/42 anonim ***** válasza:
45%

Jó, de akkor már ne hagyd abba a nyaggatást, mert feltűnő lesz neki.

Sok boldogságot!! :)

2012. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Ja a nyaggatást már abbahagytam egy hete mert rájöttem,hogy úgysem mond el semmit :)!
2012. okt. 19. 13:57
 28/42 anonim ***** válasza:
49%
Én tuti megnéztem volna..sőt én is sejtettem,hogy megkéri a párom a kezem pár hete a szülinapomon,hát az egész házat,garázst mindent felkutattam,hogy megtaláljam,mert gondoltam,h na most tuti megkér..de cseles volt,mert nem itthon dugta el a gyűrűt.hiába vagyunk 3 éve együtt,hiába van gyerekünk,mégis olyan zavarban volt,hogy majdnem megzabáltam..:)))én amikor látnám,hogy veszi elő a dobozt tuti a kezembe temetném az arcom és úgy örülnék...vagy ilyesmi,de tök mindegy,mert örülni fogsz,ezen nem kell mit színészkedni,ő meg úgysem azt figyelmi meglepődsz e.majd írd meg mi volt!!!!
2012. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

ugye visszaraktad a ruhákat a táskába???


aaz is jó rekació ha a szád elé teszed a kezed ilyen meglepődésszerüen és lecsukod a szemed ..aztán meg kezdj el ugrálni és borulj a nyakába :)

2012. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
48%
és még mindig nem értem, honnan ez a fixa idea, hogy az eljegyzésnek egy oltári nagy meglepetésnek kell lennie ahelyett, hogy normálisan megbeszélné a pár, hogy merre tart a kapcsolatuk... de biztos túl kevés filmet néztem tinikoromban...
2012. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!