Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A júliusi mosolyszünet óta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A júliusi mosolyszünet óta a párom szülei találkozni akarnak velünk. Elmondásuk alapján rendbe tenni jönnek! Mi legyen?

Figyelt kérdés

A történetem itt kezdődik: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

Azóta boldogan élünk egy új helyen nélkülük és hónapok óta nem találkoztunk!

Ma reggel páromat felhívta az anyukája,közölte ,hogy jönnének Bp-re rendbe tenni a dolgokat és nem a múlton rágódni többet.Mind szép és jó de nem lett volna elvárható ha engem is felhívnak,közlik,hogy ez nem egy új merénylet ellenünk hanem megbánták stb...

Kikerülve engem közölték gyakorlatilag,hogy hajlandóak velünk találkozni.

Viselkedési tanácsokat szeretnék kérni?

Mit tegyek?

Mit mondjak?

Hogy kezeljem ezt a feszült helyzetet?



2012. nov. 7. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
88%
Párod lelki világa miatt találkozz velük. Viszont közöljétek, hogy először kérjenek bocsánatot, és utána kezdődhet csak a beszélgetés. Remélem azért csak a párodat hívták, mert rájöttek milyenek voltak, és nem volt pofájuk téged keresni.
2012. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 A kérdező kommentje:
Nem! Mindkettőnket hívtak de ezt csak a páromnak mondták,nekem külön egyáltalán nem szóltak.Szombaton lesz a találkozás.Egyáltalán nem bocsánatot kérni jönnek ahogy ismerem őket ezt sosem mondanák ki!!Félek nagyon,hogy mi fog történni.
2012. nov. 7. 11:41
 3/92 anonim ***** válasza:
92%
én nem mosolyognék. Köszönnék nekik, aztán helló. Semmi mást nem csinálnék. Ha meg bunkók, vagy megint becsmérelnek, elmondanám, hogy ez már nem az ő lakásuk, van egy órájuk, hogy elmenjenek. Ezt mondd meg a párodnak, hogy nem fogod tűrni, hogy téged becsméreljenek.
2012. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy bejelentik, hogy jönnek? Talán meg kéne kérdezni, hogy mikor vagytok hajlandóak fogadni őket?

Én tuti biztos, hogy kimért lennék akkor is hason csúsznának. az amit írtál először, az nagyon durva volt.

és nehogy ott ugrálj körülöttük, hogy mit kérnek stb! Jöjjenek be, mondják el mit akarnak, aztán húzás haza.

2012. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 A kérdező kommentje:
Egy kávézóban fogunk találkozni!
2012. nov. 7. 12:58
 6/92 anonim ***** válasza:
91%
az még jobb, mert fogod magad és otthagyod őket :D
2012. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem kell bájcsevegni, sem tenni a szépet, akárhogy is mosolyognak, stb., a lényeg, hogy óvatosan, nem kell elhinni amit mondanak(gyanítom, nem gondolják komolyan), csak azért szépítik a helyzetet, mert hiányzik nekik a fiuk. Jó ötlet a kávézó, ha eleged van, elmentek haza. Kitartás, majd írd meg, hogy mi volt!
2012. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. nov. 7. 13:27
 9/92 anonim ***** válasza:
91%

Egyeztessetek előre a pároddal, hogy mit vagytok hajlandók tolerálni, és mit nem. Ne felejtsd el: nekik van veszítenivalójuk, azért is akarnak békülni. Te vagy nyerő helyzetben.


Viszont arra is számíts, hogy nem bánták meg a múltat, és semmivel sem szeretnek téged jobban, mint korábban (sőt), csak felfogták, hogy tényleg elveszítik így a fiukat. Ha csak a legkisebb mértékben is újrakezdik a piszkálódást (akár most, akár a későbbiekben), azonnal ismét mosolyszünet és hírzárlat. Csak ebből fognak érteni.

2012. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm az eddigi legjobb tanácsot!!
2012. nov. 7. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!