Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Véleményt, tapasztalatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Véleményt, tapasztalatot, ötletet szeretnék. Mivel lehet kiengesztelni titeket?

Figyelt kérdés
Sajnos szándékomon kívül alaposan megbántottam egy srácot, aki bizony elég közel állt hozzám, rosszul alakult egy helyzet. Azt mondja ugyan hogy nem haraxik rám, de nem is hajlandó igazából beszélni velem. Minden ötletre kíváncsi vagyok!!! köszi

2012. nov. 2. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak beszélgess vele.Hiába nem akar.Valahol elkapod és tudsz vele személyesen beszélni.Mond el a dolgokat neki
2012. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
szex
2012. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
beszélgetés megvolt: azt mondja, ő túl van a dolgon(bár én úgy látom h csak szeretne),ha csak teheti kerülni fogja az alkalmakat, így lehet könnyebb...
2012. nov. 3. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Na de egy komoly beszélgetés jó lehet.

Mond el komolyan a dolgokat,és kérd meg,hogy ő is mondja el mi bántja.Aztán öleld meg.

2012. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!