Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan jelentettétek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelentettétek be a családnak az eljegyzéseteket? Mit szóltak hozzá, hogyan reagáltak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi karácsonykor mikor összejött az egész család....senki nem számított rá :)
2012. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aznap este telefonon,persze a szűk családnak.A távolabbi rokonok apránként tudták meg,nem egyszerre.
2012. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mi szüleink nagyon távol laknak egymástól, az eljegyzésig nem is találkoztak. Egyszer, amikor az én szüleim más okból errefelé voltak, kitaláltuk, hogy meghívjuk négyüket ebédre, hogy megismerkedhessenek egymással (de ez csak ürügy volt). De mi az ebéden nem bejelentettük, hanem ott jegyeztük el egymást. Mindenkinek tetszett, hogy így csináltuk. :)
2012. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi nem az eljegyzést, hanem a lánykérést jelentettük be úgy, hogy éppen torkom szakadtából üvöltöttem a nagymamámmal, hogy nem vagyok k.rva, a párom pedig nem drogos, és nem csak b.szni járunk össze, hanem a pár nap múlva esedékes születésnapomon akar egy lánykérést. Én aznap idegösszeroppanást kaptam, de a nagyanyám boldog volt, meg az egész család, és tortát, virágot, ajándékokat hordtak össze, távoli rokonokat hívtak meg. (Hányingerkeltően képmutató család.)
2012. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Meghívtuk őket a névnapomra (ami persze csak ürügy volt), volt csipsz, meg üdítő. Akkor kiálltunk eléjük és elmondtuk, hogy úgy érezzük jól megvagyunk és örökre szól és ezért jövő ősszel összeházasodunk. Nem nagyon tudtak elsőre mit szólni. Azóta lelkesülnek, de nem nagyon szólnak bele. Fizetni akarják, de nem így terveztük. Még van időnk, majd kiforr.


24N

2012. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A párom 5 év után kérte meg a kezemet. Én nem tudtam előre, a szüleinek viszont természetesen szólt, hogy mit tervez.

Az anyukája azt kérdezte: "Ilyen hirtelen?" :D:D

majd elkezdett sírni az örömtől...

Az apukája meg azt mondta a páromnak, hogy jól gondolja meg, mert ilyen döntés egy életben egyszer van:)


Lánykérés után aranyosak voltak velünk, látszott, hogy örvendenek. Az én szüleim is örvendtek, csak sajnos otthon nem volt "alkalmas" az időpont az ünneplésre (apukám akkoriban került tolószékbe...)


Az eljegyzés elmarad valószínűleg, amit karácsonyra terveztünk, mert én elvesztettem a munkahelyemet így kell a pénz másra...

Mi is 2014 ben szeretnénk összeházasodni.

2012. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egy hónapja volt az eljegyzésünk,kettesben voltunk,étterem,gyertyafényes vacsi és megkérte a kezem.Aztán az ő anyja hisztizett,mondta,hogy ők nem tudják az esküvőt fizetni (hozzáteszem,nem is kértük) az apja tudomást sem vett róla,az én szüleim gratuláltak,de nem estek hanyatt. Amúgy a szülők max az esküvőn fognak egymással találkozni.

Szóval fantasztikus volt,bár mi boldogok vagyunk a többit meg magasról...

2012. nov. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!