Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiúk/férfiak mi kell ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak mi kell ahhoz, hogy úgy érezzétek készen álltok eljegyezni a párotokat?

Figyelt kérdés
+ mennyi idő?
2012. dec. 3. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Nekem elég lenne 2év együtt élés, nálunk vagy náluk, ha félrelép akkor max kihajítom

Jó kereset, saját lakás

Alább nem adom mert csak szenvedés volna

20/F

2012. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Amikor rájöttünk, hogy szeretjük egymást, és együtt képzeljük el az életünket, és fél éven belül össze tudunk házasodni. Nem éltünk együtt az esküvő előtt.

Ma már 10 éves házasok vagyunk.

34/F

2012. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Valami nagyon erős szintetikus tudatmódosító szer. Enélkül el nem tudnám képzelni a házasság intézményét. Nagy kár,hogy ezen szerek hatása 5 óránál tovább nem nagyon tart,így ezzel nem lehet egy életet kibekkelni.
2012. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Scream85 ***** válasza:

Lehet hogy most hülyén néztek rám, igaz hogy mi már 3 és fél éve vagyunk együtt, már többször elgondolkodtam rajta hogy meglépem a lánykérést, de engem az piszok módon tud zavarni hogy ha olyan a hangulata akkor szinte mindenbe beleköt, mindenen felhúzza magát,stb.....és ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy érdemes-e belevágnom így? Állandóan ezen kattogni hogy bármikor bármin kiakadhat,stb.


Na kb én eddig ezért nem kértem meg a kezét :D

2012. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

17:33 Szerintem ez azért elég gáz... Mármint, hogy ezért nem kéred meg. Akkor dobd ki, ha ez nem tetszik, de most váratni akarod még 5 évig, aztán majd eldöntöd, hogy el tudnád e viselni egy életen át? Ha meg nem, akkor kidobod 8 év után? Szerintem azért ezt ideje lenne eldöntened.

Nem arról van szó, hogy kérd meg azonnal, de basszus, azért döntsd már el, hogy el tudod e őt fogadni minden hibájával együtt vagy sem..Azért szerintem ezt 1,5-2 év után tudnod kéne.

2012. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Előzőnek:

Nem váratja, nem hitegeti, nem károsítja meg ezzel. 2 éve vannak együtt, valakinek több idő kell. Ez nem csak arról szól, hogy a hölgy igent mondhasson. EZ NEM AJÁNDÉK! Ez egy komoly döntés, aminek először a férfiban kell megszületnie.

20N

2012. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
3,5 éve vannak együtt. Ha ennyi idő alatt nem tudja eldönteni azt, hogy képes e őt elfogadni minden hibájával együtt, akkor az baj! Nem azt mondom, hogy azt nem tudja eldönteni, hogy leélné e vele az életét! Hanem hogy 3,5 év után nem tudja elfogadni a párját úgy ahogy van.
2012. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jól dugjon, jól főzzön, ne dumáljon állandóan. Ha ez megvan, akár egy éjszaka után is.
2012. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vacsora.
2012. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!