Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek milyen ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez az eljegyzési gyűrű? Nektek tetszene?

Figyelt kérdés

Rendeltem az internetről egy ezüst gyűrűt (a barátnőm nem szereti az aranyat, fehéraranyból amit szépnek találtam, az 150 ezer fölött volt), de megbántam, mert így utólag már nem is tetszik nekem annyira.. szerintetek tetszeni fog neki? Nektek tetszene/örülnétek ha ezzel a gyűrűvel kérnék meg a kezedet?

Kép: [link]

bocsi, nem lett túl jó minőségű a kép, de azért lehet látni.



2012. dec. 12. 16:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Szép!!!
2012. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Gyönyörű gyűrű. :) Biztosan nagyon fog neki tetszeni :)
2012. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon szép. Amúgy meg nem a gyűrű a fontos, hanem az, hogy komolyak-e a szándékaid. És még egy: nem Neked kell, hogy tetszen, hanem Neki. :)
2012. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
12%
Lány kérésre szép, de ezzel még nem jegyzed el. Ahhoz két karikagyűrű is kellene a magyar szokások szerint.
2012. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
9%
Mennyire veszed komolyan az egészet, ha egy könnyen feketedő, olcsó gyűrűvel jegyzed el? Akkor már vegyél le rgy függönykarikát a karnisról :DD
2012. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
82%
Nem értem, hogy miért nem tetszik neked!?! Szerintem nagyon szép!!! Biztosan nagyon fog örülni neki!!! (=
2012. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
14%

Ránézésre szép, mondjuk egy eljegyzési gyűrűnek illik azért min. 14k-os fehéraranyból lennie,pár piciny briliánssal és egy picit nagyobb drágakővel (pl. brilliáns, rubin, zafír).


100e Ft körül már egész korrekt darabok vannak, pl. itt:

[link]


Egy rutinosabb szemű nő kapásból kiszúrja, hogy ezüstből van a gyűrű (ezüstjel alapján), és tudja, hogy abba max. cirkóniumot raknak.

2012. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%

Számomra az eljegyzési gyűrű 1 kővel tökéletes, DE ez a gyűrű is tökéletes lánykérésre :) legalább is szerintem, hidd el, fog neki tetszeni.

viszont 1-2 válaszoló elszégyellhetné magát, mi az, hogy függőnykarika???? hányszor mondták hány kérdésnél, hogy mindegy mivel, mert a szándék a fontos. Most itt van egy gyönyörű gyűrű, szép is, és mégis leoltjátok. Miért, ó, MIÉRT?????

2012. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
58%
Azért mert azok a lányok gazdag családban nőtek fel, és szerintük a pénz fán terem. Nekik az az igazi gyűrű, ami szín arany. ennyi, és nem több. Azok a lányok még egy full extrás ezüst gyűrűt kidobnának az ablakon, és sírva rohannának el, mert az nem arany... Bár szerintem azon a honlapon (amit egy kedves válaszoló linkelt) szép, és olcsó fehérarany gyrűk voltak. Az ezüst gyűrű azért nem annyira hasznos, mert azt sűrűn kell tisztíttatni. (2000 ft-ért lehet kapni egy üveg ezüsttisztítót)De ez is megoldható.
2012. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon tetszik és nagyon örülnék egy ilyennek.
2012. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!