Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nemesacél karikagyűrűkről mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemesacél karikagyűrűkről mi a vélemény? Hamar kopik? Nagyon mű hatású? Akinek van küldene képet róla?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 19:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%

Hát ez nagyon egyén függő...nekem személy szerint nem tetszik...számomra egy karikagyűrű legyen arany és sárga arany de ez én vagyok....

Szerintem a lényeg hogy nektek tetsszen, örömmel hordjátok, és ne foglalkozzatok más véleményével....

2013. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igazából nem együtt hordanánk,csak a párom. Ugyanis megkérte a kezem és szeretném,ha rajta is látnák, hogy vőlegény,nem csak rajtam a menyasszony szerepét,viszont nem akarok aranyat venni (anyagi okokból sem) és úgy is csak nyárig kellene hordania mivel nyáron esküvő és akkor már természetesen arany gyűrűnk lesz.Ezért gondoltam a nemesacélra.Remélem nincs nagyon mű hatása,mert épp most adtam le egy rendelést.Viszont ha nekem sem fog tetszeni,oda sem adom neki.Inkább repül a kukába :)
2013. jan. 3. 20:19
 3/23 anonim ***** válasza:

:) Én is hasonlóképpen jártam/járok el...

Már sokféle olcsóbb,de szép variációt felkutattam...

Muti meg,hogy milyet rendeltél és ha ismereteim szerint nem lesz jó,akkor mondd vissza és keresünk valamit,ami az elképzeléseidnek megfelelhet.

2013. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ő lenne az.nekem speciel tetszik nagyon :)

[link]

2013. jan. 3. 20:47
 5/23 anonim ***** válasza:
Jó lesz!:) Gratulálok!:)
2013. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
és szerinted nem fog hamar kopni? vagy legalábbis nyárig ki fogja bírni?
2013. jan. 3. 20:52
 7/23 anonim ***** válasza:

Na ne bizonytalaníts el!:) Mert használatból adódóan nincs személyes tapasztalatom,így utána néztem máshol a témának:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Reméljük ez nem az utóbbihoz tartozik!:)

Meg tudod mi az,ami para lehet még? Hogy (bár Én is megnyugodtam),de mi van ha csak a képen néz ki jól és csak oda van írva,hogy fényes,aztán élőben meg nem is lesz az!?:S De Én azt gondolom ilyen áron már minőségiben lehet bízni.Ha meg nem lesz az,akkor:

[link] Itt a végén szerencsére ráleltem a csere lehetőségére!:) Akkor élj vele!:)

Majd számolj be! Remélem jól sikerül!:)

2013. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Engem a párom nemesacél gyűrűvel kérte meg a kezem na és alig telt el pár hét kivörösödött vagyis elkopott használattól! Furcsa számomra mivel azért van hogy hordjuk és sajnos hamar elkopott pedig ez sem 1000 forint volt :/ az ezüst talán jobb! ;)
2013. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Én is nemes acélt jegygyűrűt vettem a párommal és nem kopik.Gyönyörű és tényleg jó!!!!Ajánlom az Extreme silvert!Nézz ott szét.
2013. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Az én párom extrém silverben vette és kopik...úgy tűnik nem egyforma tapasztalatok vannak! Na de 1év garancia is jár és mikor visszavittem a hölgy azt mondta adjak telefonszámot majd ír sms-t hogy mikor vigyembe, ez szeptemberben volt azóta is írja sajnos.ma teszek fel nektek egy képet róla!
2013. jan. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!