Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kreatív ötletek, hogy hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív ötletek, hogy hol és hogyan jegyezhetném el?

Figyelt kérdés
a fővárosban kéne valami jó hely, és nagyon kreatív lánykérést szeretnék, töröm a fejem, egy pár ötletnek örülnék :)
2013. jan. 15. 05:40
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

[link]



A párom a kezemet a vidámparkaban kérte meg, az Óriáskeréken. Mondjuk én sem budapesti, sem Magyarországi nem vagyok, úgyhogy ez elég különleges volt számomra...


Amúgy azt gondolom, a kevesebb, néha több.

2013. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a lány.Ha a "Szeretlek Andi" féle transzparenseket szereti,amolyan magamutogató fajta,akkor valami látványos ötlet kell,ha szerényebb és szívesebben lenne veled kettesben,mert meghittnek tartja a lánykérést,akkor jobban rá kell gyúrni a romantikára.Tehát ez a lány stílusától függ,milyen?
2013. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
esetleg vannak ilyen kuponos sétarepülések és hőlégballonozás, az is romantikus lenne ha akkor kérnéd meg
2013. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen odamész hozzá és megmondod neki, hogy el akarod venni feleségül. Nem kell a körítés.
2013. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Egyszer a youtuben láttam egy elképesztő videót. Sajnos már nem találom, ezért csak leírni tudom mi volt benne.


Férfi és a nő vacsoráznak éppen egy elit étteremben. Erre odajön egy másik, kimondottan csinos nő és úgy állítják be, mintha viszonya lenne a pasival. Persze a pasi barátnője elkezd sírni,közbe eltűnik a pasi és az étterem egyik dolgozója kezdi vígasztalni.

Elkezdenek a dolgozók táncolni, aztán elkezdi levezetni a dolgozó az étteremből. Mindenhol újabb táncosok jelennek meg, aztán a nő is kezd rájönni, hogy az egész megrendezett volt, még a körülöttük lévő bárokban, téren ücsörgő kávézó emberkék is benne vannak. Mindenki táncol, megjelenik a pasi és megkéri a kezét. Úgy, hogy most azonnal hozzájön-e. Hoznak neki egy szép esküvői ruhát, ott helybe ráadják, közbe megérkeznek a szülei és a barátai is. Szegény lány meg kb. zokog örömében.

Mellé persze tüzijáték meg hatalmas buli.

Nézni is elképesztő volt. :D

2013. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Én Görögországban a tengerparton kértem meg a feleségem kezét!
2013. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

http://www.youtube.com/watch?v=vyuKtBsgyeY

megvan a videó:D nézd meg

2013. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kindertojás... :) Szerintem tök jó. :)
2013. jan. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!