Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez egy nagyon érdekes helyzet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy nagyon érdekes helyzet! Hogy csináljuk az eljegyzést? Ötletek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy húsvétkor szeretnénk eljegyzést,akkor szeretnénk bejelenteni de azt nem tudjuk megszervezni hogy a párom szülei az én szüleimmel együtt legyenek!Hol jelentsük be az eljegyzést először?Mikor húzzuk fel a gyűrűt?Hogy csináljuk,oldjuk meg ezt az egészet???Segítsetek kérlek!Ötleteket,tippeket,véleményeket várok!Előre is köszönöm!
2011. márc. 31. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tudjátok úgy megoldani, hogy együtt legyenek a szülők?
2011. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A fiú megkéri a lány kezét a lány szüleinél az édesapától! Nem úgy van, hogy Te férjhez mész, és ezt "bejelented" hanem meg kell kérnie apukádat, hogy enged-e! :-) Asszem, ez a hivatalos. A fiú szülei ilyenkor még nem is lehetnek ott.
2011. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

17:21: Hát hogyne persze! Nem, ez nem hivatalos, ez egy szokás. Illik megtenni, de nem elítélendő, ha valaki nem akarja. Én sem feltétlenül ragaszkodnék hozzá. Ez egy gesztus az após felé, aki a ház ura, és akitől viszik a lányt. ;-)

Ha valaki elmúlt 18 éves, azt csinál, amit akar. Ha "csak úgy" férjhez akar menni, akkor férjhez megy, és kész. Senkinek semmi köze hozzá.

2011. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Előző vok, én is úgy értettem, hogy ez egy szép szokás, gesztus. Maga az eljegyzés erről szól, ezt jelenti! Hogy el kell kérni a lyányt. :-) Persze, nem hivatalos, de akkor mondjuk egy diszkóban is bejelenthetnéd a haveroknak, oszt' kész. Maga, a jegyben járás is az, hogy a lányt kiadják, tartozhat a fiúhoz. Ennek jelzése, szóval érted... :-)
2011. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Már megint én, harmadszor. A gyűrűt hogy érted? Merthogy eljegyzéskor ugye nem a karikagyűrű! Ilyenkor még csak a fiú ad (szándéka komolyságának bizonyítékaként) eljegyzési, ún. kísérőgyűrűt. Felénk biz' így megyen.
2011. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Ez nem feltétlenül van így, hogy köves (kísérő) gyűrűt ad a fiú a lánynak és kész. Nálunk pl. ilyen nem lesz, azzal a karikagyűrűvel jegyezzük majd el EGYMÁST(!) amit majd az esküvőn is felhúzunk egymás ujjára.

Ez a köves gyűrű a menyasszony ujján egy nyugati szokás, de nem így KELL...

Kedves Kérdező!

Írj konkrétabbat, hogy miért nem lehet ott a párod családja!

2011. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!