Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés, esküvő, gyerek mikor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés, esküvő, gyerek mikor?

Figyelt kérdés
Elváltam, a párom is, neki is ,nekem is van gyerek. Ő még szeretne, én meg nem vagyok benne biztos. Úgy érzem ő már hamarosan szeretné is, az én gyerekem 5 éves, és még néhány évig várni szeretnék, a szerelmemmel többet lenni, ha gyerek lesz, tudom nem lesz erre sok lehetőség. Előző kapcsolatom is részben ezért ment tönkre. Nem tudta elviselni, hogy nem volt rá annyi időm. Félek, hogy nem érti majd meg.Mindig szerettem volna testvérkét. Később. Mi lesz ha úgy fogja fel, hogy nem is szeretem, nem gondolom komolyan a kapcsolatunkat?
2013. jan. 31. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt így elmondod neki, nem érti meg? Ezzel nem kizárod a későbbiekre nézve a lehetőséget, csupán időt kérsz. Intelligens ember ezt elfogadja.
2013. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a másik gyermekét is saját gyermekként kezelnétek az lenne a legjobb.


Unokatesóm és élettársa nevelte egy háztartásban 1-1 korábbi kapcsolatból származó gyermekét, aztán mikor közös gyerekük, majd még egy született, a két másik kevesebb figyelmet kapott. Unokatesóm első gyerekét visszapasszolta volt feleségének, aki közben normális társat talált, élettársa meg 14 évesen meg bentlakásos kollégiumba küldte az első lányát, kis csaj után 18 éves koráig kapták a pénzt, utána meg szó szerint kidobták kb. ilyen szöveggel, hogy ha ku.rva lesz akkor úgyis meg tud élni. (A kiscsajt az anyja párévesen apai nagymamára passzolta, amikor nagymama meghalt 10 évesen vette újra magához. A durva az, hogy unokatesómék külső szemlélőnek rendezetten, szép kertes házban élő normális embernek tűnnek.)

2013. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két lepukkadt betonkeverő ne akarjon újból betont keverni:) Utána meg megy a te gyereked meg az én gyerekem veri a mi gyerekünket:)
2013. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!