Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok? Tizennégy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Tizennégy év együttélés és két közös gyerek után esküvőnek van értelme? Idősebb korunkban nem fogjuk azt érezni, hogy valami fontos kimaradt az életünkből, ha nem házasodunk össze?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Esküvönek lehet értelme, márcsak a jogi helyzet tisztázása és az öröklés miatt is.

Lakodalomnak viszont nem igazán.

2012. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőnek mindig van értelme. Ha akarjátok, tegyétek meg, veletek fognak örülni a jó barátok, és a szerető rokonok.
2012. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
pénzkidobás
2012. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár az én szüleim összeházasodtak, de két évvel ezelőtt az ezüst lakodalmukon megújitották a fogadalmukat és hatalmas bulit csaptak! Utána, mintha kivirultak volna, mintha megint friss házasok lennének, úgy viselkedtek.

Sztem van értelme a lagzinak. Biztos,hogy nagy élmény lesz és csak még szorosabbá fűzi a köztetek lévő kapcsolatot.

(de ez csak egy elfogult, házasságpárti véleménye :) )

2012. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Én ismerek olyan párt akik 13 év után házaSodtak össze. Annyi hogy fura, de teljesen oké. Sok boldogságot!!!
2012. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme szerintem :)
2012. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van. :)

Mi most hétvégén esküdtünk össze, több, mint 15 év és 2 közös gyerek után. Nem volt semmi felhajtás, csak a szűk család, és a délelőtti polgári szertartás után egy finom ebéd.

2012. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Esküvőnek szerintem is, a lakodalomnak már kevésbé van értelme.
2012. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van.

Mi 10 év és egy gyerek után házasodtunk 27 és 31 évesen.

Igaz lagzi nem volt, "csak" két tanús polgári.

2012. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van keret ra csapjatok egy nagy bulit az eskuvo utan ugy ahogy ti szeretnetek. A lagzi nincs korhoz kotve csak penz szabhat neki hatart. Jo lesz a gyerekeknek is latjak szuleik szeretik egymast es tisztelik egymast azzal hogy hivatalossan is egymast valasztajtok Sok boldogsagot kivanok nektek es egy csodaszep eskuvot.
2012. júl. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!