Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tegyük fel: együtt vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel: együtt vagytok 1.5 éve egy pasival, tök nagy szerelem, rózsaszín felhő és már az eljegyzés is szóba került. Aztán kiderül, hogy a szerelmetek valójában házas ember egy gyerekkel. Ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az egyetemi időszak alatt végzendő gyakorlatomon ismerkedtünk meg, ő volt annak a csoportnak a vezetője, ahová kerültem. Eddig minden teljesen szuper volt.

Nem is értem a szituációt, mert teljesen nyíltan randizgattunk az első pillanattól kezdve, kézen fogva járunk, puszit is adunk egymásnak akárhol, járunk moziba, színházba, szórakozni, mindenhová.

Bemutatott a szüleinek és a baráti társaságának is. Ezerszer jártam már a házában is, volt hogy egy egész hetet ott töltöttem, nem hogy a családját nem láttam, de még arra utoló jelet sem, hogy nem egyedül lakik..

Egyáltalán nem gyanakodtam és megdöbbentett a hír. Múlt héten kedden derült ki, azóta nem is beszélek vele, ő próbálkozik, de elutasítom a közeledését. Borzasztóan csalódott vagyok és dühös, de mindemellett meg őrülten szeretem és fogalmam sincs hogy ilyen helyzetben mit lehetne lépni..


2013. ápr. 15. 19:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

hmm


és ha még most van folyamatban a válás csak nem egyszerű a dolog az feleség miatt ?


am leülnék vele ezt megbeszélni

ha ennyire nyíltan veled volt akkor a házassága már régóta nem élt

2013. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

1-es és 2-es, én inkább a ti viselkedéseteket nevezném szánalmasnak!


De hogy a kérdésre is válaszoljak: én biztosan nem hárítanám minden próbálkozását, leülnék és megbeszélném vele a dolgokat. Kitől tudtad meg egyáltalán? Megbízható a forrás? Nem lehet hogy csak kamu? Egy családot azért tényleg nem olyan könnyű eltitkolni.. :) Valamint nekem az jutott még eszembe, hogy esetleg csak papíron házasok, de amúgy már nincsen közöttük semmilyen kapcsolat.

Nekem van egy ismerősöm, aki jogilag nem vált el a férjétől közös megegyezés alapján, mert 4 cégük is van, közös minden, és így rengeteg papírmunka + nagy anyagi veszteség lett volna. Mert ugye egy céget igazságosan nem tudnak fele-fele arányban elosztani, így papíron nem váltak el, gyakorlatilag 5 éve semmi nincs közöttük, csak a gyerek köti össze őket.

2013. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

birom ezt.

mármint a válaszolókat.

mármint az idiótákat.

egyetértek azzal a válaszolóval aki aki azt mondja:

beszélni vele

ez a szóba sem állok vele - már megbocsáss - valóban gyerekes.

mondja el mi a pontos helyzet s utána döntsd el szóba állsz e vele.

2013. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

1. megbeszélném vele, hogy pontosan mi történt, és annak függvényében döntenék.


2. ha valóban házas, akkor itt a vége. Egy gyerek életét nem tenném ezzel tönkre. Az pedig nem szerelem, ahol az egyik fél szerepet játszik. Nem is ismered ezt az embert, ha erre valóban képes volt.

2013. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes egy helyzet, valóban beszélni kell vele.
2013. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj, ha ezt mondom, de ha ez igaz, akkor duplan szemet a muki.

Ezek szerint nem tervezett veled komolyan, maskulonben azzal nyitott volna, h epp valofelben vagyok vagy ilyesmi...

Tovabba "letagadta" a gyereket. Nem elismerni is az.

En nem tudnek megbizni mar benne.

Es ez masfel ev, tehat meg arra sem foghatja, h meg akart ismerni, mielott ezt elmondja.

2013. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Azt is leírhatnád, hogy mit mondott a családi helyzetéről, elvált-e, külön él-e. Vagy egyáltalán mi a fene van a feleségével és a gyerekével, hogy fel vannak szívódva. De ha bemutatott a szüleinek, akkor valószínűbb a szememben, hogy már külön van a feleségével, maximum még nem váltak el valamiért.
2013. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Adj neki lehetoseget tisztazni, addig ne donts!
2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Hát,bizony nehéz helyzet,de beszélni kell róla,nem szabad a szőnyeg alá söpörni,mindenképp próbáld megbeszélni vele hogy miért és hogyan tette.

Aztán majd kialakul valami.

2013. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Elöször is meg kellene beszélni vele a helyzetet. MErt ha ennyire felvállalt mindenhol, akkor nem valószinü, hogy át akart verni.

Lehetséges, hogy a válás folyamatban van - van olyan rpkpn, ahol 3 (HÁROM) évig tartott, mire kimondták a válást. Ilyen esetben ugyan JOGILAG még házas, de a valóságban már régen nem, ezért az, hogy keres valakit, nem elitélendö.


Szóval elöször hallgasd meg, és ne itéld el, mielött tudnád, hogy jogos-e.

2013. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!