Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Árt a víz a karikagyűrűnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árt a víz a karikagyűrűnek?

Figyelt kérdés

Február közepén volt az eljegyzésem. Eleinte nehéz volt megszokni a karikagyűrűt az ujjamon, és levettem alváshoz, mosogatáshoz, fürdéshez, kerti munkához...Most viszont átestem a ló túloldalára, és állandóan rajtam van, nélküle meztelennek érzem magam...


Viszont a filmekben látom, hogy leveszik pl. mosogatáshoz a gyűrűt...


Árt neki a sok víz? Illetve mi az a munka, amihez már nem ajánlatos hordani?


Köszi a segítséget!



2013. ápr. 26. 13:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A sima víz nem. Akkor vettem le, mikor terhes voltam, és annyira vizesedtem, hogy bevágott a gyűrű... Azóta 1-2 alkalom volt, hogy levettem, pl mikor fát hordtunk, és amikor gumikesztyű nélkül mosószappannal dörzsölök. Bele van gravírozva az esküvőnk dátuma, és utálom, ha tele megy szappannal. :)
2013. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2013. ápr. 27. 09:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Én akkor veszem le, ha olyan munkát végzek, vagy olyat sportolok, pl. nászúton kalandparkba mentünk, nem volt rajtam, mert féltem, hogy beakad és leszabja az ujjam (egy ismerősünk így járt, nem kalandparkban). Amúgy minden házimunkához magamon hagyom. Had kopjon csak, amúgy is úgy van kialakítva, hogy sárga aranyat ródiumozott le az ékszerész, így szép patinásan kopik.
2013. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
síma arany karikám van, 4 éve nem vettem le <3
2013. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!!! :)
2013. máj. 2. 20:43
 16/16 anonim válasza:
igaz nekem csak sima ezüst gyűrű, de fürdéshez és mosogatáshoz én is mindig leveszem, mert ha vizes marad a gyűrű körül meg alatt az ujjam, akkor kisebesedik néhány nap alatt és akkor hordani sem tudom.
2013. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!