Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Árt a víz a karikagyűrűnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árt a víz a karikagyűrűnek?

Figyelt kérdés

Február közepén volt az eljegyzésem. Eleinte nehéz volt megszokni a karikagyűrűt az ujjamon, és levettem alváshoz, mosogatáshoz, fürdéshez, kerti munkához...Most viszont átestem a ló túloldalára, és állandóan rajtam van, nélküle meztelennek érzem magam...


Viszont a filmekben látom, hogy leveszik pl. mosogatáshoz a gyűrűt...


Árt neki a sok víz? Illetve mi az a munka, amihez már nem ajánlatos hordani?


Köszi a segítséget!



2013. ápr. 26. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, milen anyagú, milyen kő van benne, ha van, milyen a foglalata stb.


Egy sima arany karikának nemigen árt a víz, de durva munkákhoz sokan letezsik, mert karcolódhat.

Régebben inkább az volt a filozófia, hogy felhúzták esküvőkor, és onnantól az rajta volt az emberen, és a gyűrű vele öregedett, kopott egy életen át. Ma a többség inkább a csillogásra vágyik.


Szerintem hordd nyugodtan, a nem zavar munka közben.

2013. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
*ha
2013. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem árt neki. Azért veszik le, mert a mosogatós-szappanos víztől lecsúszhat az ujjadról és a lefolyóban végzi :)

Amúgy én mindig hordom, egyedül hajmosáshoz nem :) És 7éve semmi baja, max karcos, de így legalább látszik, hogy én már veterán vagyok :D

2013. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem csak akkor nincs az ujjamon a gyűrű ha vegyszerrel takarítok és nincs rajtam kesztyű.(vízkőoldó stb.)Akkor mindig leveszem mert félek baja lesz neki.Amúgy fürdésnél, mosogatásnál meg ilyeneknél mindig rajtam van.
2013. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! :) Nem izgulok akkor rajta :)
2013. ápr. 26. 13:35
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
én három ev alatt talán kétszer vettem le,tesztadagasztasnal,akkor is azért,mert időben eszembe jutott,amúgy mindig rajtam van(meg mikor szultem sem vettem le a mutoben,mert nem jött le:-D)
2013. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Fizikai melóhoz leveszem. Am irodai melót végzek, de a házörül mindig van valami. De a víz nem árt neki.
2013. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Sima karika van nekem.

Csak akkor veszem le,ha vegyszerrel takaritok vagy tész

2013. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Sima karika van nekem.

Csak akkor veszem le,ha vegyszerrel takaritok vagy tésztát gyúrok,mert előbbinél gumikesztyűben zavarna,utóbbinál csak rárgad a tészta,nem szeretem.

De egyébként fürdeni,mosogatni,bármit csinálni nem veszem le.10 év alatt nem lett baja,karcos kicsit,de ez természetes.

2013. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont fordítva vagyok.Ünnepszámba megy,ha egyáltalán felveszem...
2013. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!