Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen extravagáns esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extravagáns esküvői tortát javasoltok? A spongyabobos torta nagyon nevetséges lenne?

Figyelt kérdés
Nem akarok szokványosat.

2013. ápr. 30. 16:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kérem a moderátorokat, ne töröljék ki a kérdésem, mert már nagyon el vagyok kenődve az esküvői torta miatt, hogy nem akarok szokványosat és komolyan gondolom. Meg bevallom őszintén, azt akarom, hogy nagyot szóljon az esküvő.
2013. ápr. 30. 16:35
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Te melyik figura lennél?
2013. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Hááát :D Én bevállalnám az biztos,végül is,az esküvő napja az egyik legszebb az életben,és minden frankó kell legyen,és ha nem szokványosat akarsz,hát akkor nem lesz szokványos :) Ha a másik fél is beleegyezik és nincsenek kétségei,akkor hajrá :D Éljen az ifjú pár :)
2013. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

[link]


:)

2013. ápr. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj,de én nem örülnék neki,a 10 éves kishúgom kedvenc sorozata.....meg most mindenhol ezt látni füzeteken,ceruzán,tolltartón,én nem hiszem hogy ideális lenne esküvői alkalomra.
2013. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ez tetszik:) olyan, mintha garnéla rákokat pakoltak volna egymásra.

2013. ápr. 30. 16:42
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

ferde torta pl vagy minitortak vagy szines tortak vagy sos torta vagy gyumolcskehely oriasi torta helyett.

Csak a fantaziad szab hatart

2013. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

és ilyesmi?


[link]

2013. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ilyen legyen, de magyarosan! Kibelezett disznó legyen, mögötte pedig magyaros ruhás parasztok. :D

[link]

2013. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

Tessék spongyabob torta:

[link]

Beviszed egy jó cukrásznak és elég nagy a pénztárcád, akkor simán összedobja nekem.

Számomra az általad linkelt torta abszolút nem tetszik. Irtózom az ilyen tengeri herkentyűktől akár élnek, akár nem. Nem lenne gusztusom enni ebből, akármilyen finom is lenne, pedig amúgy nem vagyok válogatós.

Azért arra figyelj, hogyha már durran is, azért a vendégeid szívesen egyenek belőle!

2013. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!