Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az összes esküvői torta ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes esküvői torta ilyen extra mézes, cukormázas?

Figyelt kérdés
Egyszer egy ismerősöm esküvőjén ettem belőle és azt hittem, ott helyben kihányom, olyan undorító édes volt. Szeretem az édeset, de ez túl édes volt, majdnem szétmarta a nyelvem a sok cukor. Ugye nem ilyen pocsék az összes esküvői torta? Elég gáz lenne gyomorrontást kapni az esküvőmön.

2013. ápr. 29. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A saját esküvődön olyan lesz, amit te akarsz.
2013. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki olyat csináltat, amit szeretne. Ha meg valakinek nem tetszik, nem kell belőle ennie.
2013. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Olyan tortád van, amilyet rendelsz, nem kötelező az esküvői katalógusból rendelni... ha te elmész egy jobb hírű cukrászdába és kérsz egy sima gyümölcstortát jó nagyban akkor sem történik semmi. Esetleg kicsit furcsán néz rád a cukrász, de mivel te fizetsz, kénytelen azt csinálni amit mondasz.
2013. ápr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyről rendeld, ahol nagyon jó a cukijuk, és akkor jót fogsz kapni.Ne ilyen esküvői szolgálatoktól, mert azoknál nem számit az iz, csak a külsőség.
2013. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget miért kell kérdezni? Mindenkinek olyan esküvői tortája van, amilyet csináltat magának. Azért mert egyszer rosszat ettél, nem mindegyik rossz.
2013. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Jobb helyeken lehet előkóstolni. A cukrásznak pedig elmondhatsz mindent (krém, kinézet...stb) hogy milyenre gondoltál. Maximum annyit mond h ezt nem tudja megoldani de így vagy úgy lehetne.
2013. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Ezekről az amcsi típusú esküvői tortákról én is herótot kapok. És olyan szánalmas, hogy kívülről tökéletességre törekszenek, belül meg egy egyszerű vacak az egész.
2013. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

szerintem a marcipánra ill. fondantra gondol, az pedig ilyen édes mindig.

esetleg kérhetsz kívül is habos tortát


[link]

2013. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen 8.-nál a pont. Ha a marcipánnal volt bajod az mindig ilyen édes. Nem a cukrász, a pár v a torta hibája. Ha neked ez nem ízlik akkor magadnak majd kérsz olyat amin nincs.
2013. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A 8-as 80-as évekbeli szörnyétől nem kell megijedni, bár többségében a tejszínes külsőről tényleg ilyen borzasztó képek vannak, de be tudják természetesen teljesen simára is húzni az oldalát és úgy tenni rá marcipán virágokat, vagy tejszínnel kis íves díszítést vagy valamit. Nekünk is olyan volt, tejszínes tortára nem megy jól semmilyen borítás.
2013. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!