Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van olyan aki szeretné ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki szeretné ha eljegyezné már a párja?

Figyelt kérdés

Írjátok le légyszi h hány évesek vagytok, és h mióta vagytok együtt a párotokkal!

Én 22/L vagyok, és 4,5 éve vagyok kapcsolatban...


2009. szept. 27. 23:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
22 vok, párom 26, 6 éve járunk, fiunk 1 éves. Már ideje lenne...
2009. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek olyat,aki 1 éven belül menyasszony lett és kb még vagy 4 évet várhat mire elveszik,és olyat is tudok,ahol a lány kérte meg a srácot 3 éves kapcsolatban.Én egyiket se szeretném,így nem éri meg,inkább türelmesen várok:)Nemrég múltunk 2 évesek,így még a gondolat se nagyon foglalkoztatott,de biztos igent mondanék.

21

2009. szept. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Én meglehetősen konzervatív vagyok,és házasságpárti,főleg,ha már gyereket is akarnak.Azt még elfogadom,hogy a nagyon fiatalok a házasságkötés előtt együtt akarnak élni.Hiszen a mondás is azt tarja,hogy lakva ismerni meg az embert.

De ennek csak akkor van értelme,ha a pár eltudja képzelni,hogy együtt élik le az életüket,és nemcsak addig maradnak együtt,amíg jó az ágyban,vagy egyéb okból ez a kényelmes.Ha hosszú,évekig tartó együttélés után sem érzik azt,hogy együtt éljük le az életünket,akkor a kapcsolatban valami nem igazán stimmel.

A házasságot viszont mindkét félnek akarnia kell,kierőszakolni nem lehet.Ezért az eljegyzésnek semmi értelme,ha nem követi rövidesen házasság ?A tényeken nem változtat semmit,hogy menyasszony vagy vagy csak barátnő .Egyik esetben sem vagy ( és talán nem is leszel ) feleség.

2009. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Mi két éve vagyunk együtt, én 19 ő 21.

Szeretném, hogy jegyesek legyünk, de mindenképpen egy kis idő múlva, most még túl fiatalok vagyunk, és a szüleink sem biztos, hogy jól fogadnák. Az mindegy, hogy mennyi ideig leszek menyasszony, persze ha lehet ne 4 évig is akár, így szeretném, ha meglepetésszerűen kérne meg, és nem a betervezett esküvő előtt pár hónappal, hogy na én is legyek eljegyezve már.

2009. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk anno gyorsan meg volt az eljegyzés, 3 hónappal utána az esküvő... 8 évig voltunk házasok. 22 éves elmúltam amikor férjhez mentem ő 24 volt, tehát nem voltunk túl fiatalok. Én nem ragaszkodok az eljegyzéshez a mostani párommal az a lényeg, hogy együtt vagyunk és érzem, hogy szeret, fontos vagyok neki és törödik velem!
2009. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
24/L vagyok 4éve vagyunk együtt és jövő nyáron már szeretném:)
2009. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Én 22 vagyok, 2 éves kapcsolatom van, a párom szintén 22. Én igy is jól megvagyok, de ha megkérné a kezem, biztos igent mondanék :) Pont tegnap hülyéskedtem, hogy na, majd apumtól kell megkérned... amire ő elég sejtelmesen elvigyorodott :) Ki tudja... lehet nemsokára megkér,de én igy is jól elvagyok vele, mert szeretjük egymást :)

L

2009. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
28 éves vagyok, 5,5 éve vagyunk együtt. Én már lassan esküvőt szeretnék, leginkább jövő nyáron, de persze ahhoz előbb eljegyzés kell... mondjuk még az idén. :-)
2009. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
22 éves vagyok, és 3 éve vagyunk együtt. Ne kérjen meg, mert nemet mondanék. Majd elég az 28-30 éves korom körül.
2009. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

mindketten 22 évesek vagyunk, 9hónapja együtt, szinte az első naptól kezdve együtt is lakunk, és azóta is szeretjük egymást, hűségesek vagyunk, és a kezdeti összecsiszólódásos veszekedéseken átlendülve jól ki is jövünk.

nekem egyáltalán nem fontos, sem az eljegyzés, sem pedig a házasság. elég bizonyíték nekem a szeretetére az, hogy velem él, és ha lesz egy kisbabánk, az már örökké összekapcsol minket papírok nélkül is.

aláírhatsz bármilyen házassági, élettársi papírt, ha nincs benned erkölcsi tartás, akkor tök felesleges, mert el fogtok válni.

2009. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!