Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnál, ha a párod így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod így szeretné megkérni a kezed?

Figyelt kérdés

Hogy egy pohár italba rejti a gyűrűt...

amit te szépen "megiszol" ?


/Igen-igen, a barátok közt miatt van itt ez a kérdés most, egyszerűen nem tudom megérteni, h h lehet valaki ekkora hülye, mint az András, hogy lehet ilyet kitalálni? Még ha csak film is, biztos, hogy a való világban is előfordult már ilyen/hasonló szituáció./


2011. jún. 4. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokták így, bár szerintem inkább amcsi szokás, hogy süteménybe meg italba rejtik azt a szép gyűrűt. Ebben a szituban Juli is béna volt, mert a pezsgőt kortyolgatni szokták, nem húzóra meginni. :D
2011. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

:D Hát mit vártál az Andristól?? :D


Egyébként nekem kérték már meg úgy a kezem, hogy a pizza közepén volt a gyűrű, de JÓL LÁTHATÓAN!! :)

2011. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ötlettel van baj, hanem azzal a képtelenséggel, hogy lenyelte. Még direkt sem egyszerű, nemhogy véletlen! Ugyanmár!


Amúgy nem örülnék, ha az italom alján találnék egy "koszos" gyűrűt. Amúgy is nagyon snassz ötlet.

2011. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

11:33

Konyakot kért, vagy mit, nem pezsgőt ivott.

2011. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, azért ez igenis balesetveszélyes.

Én valahogy nem szeretném egy pohár italból kihalászni a gyűrűmet...

2011. jún. 4. 11:50
 6/11 anonim ***** válasza:
engem ugy jegyzett el a férjem hogy a pezsgőspohár alján volt a gyűrű,nem vettem észre én sem csak az volt a fura hogy volt hozzá egy hosszú kanál,én még véletlenül se tudtam volna lenyelni,mert előtte mondta hogy mit szeretne,és remélem nem iszod meg azt ami a pohár alján van.
2011. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hű a betyárját
2011. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez filmes elem, nem hiszem, hogy valaki beletenne egy mondjuk ki nem két filléres ékszert italba ételbe, hogy a kedves leendő ara lenyelje, vagy megakadjon a torkán, vagy beletörjön a foga. Filmben ez nagyon jól néz ki, de a valóságban szerintem a szép kis bársonydoboz a nyerő, amibe bele kell "rejteni" a gyűrűt.
2011. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs is annál romntikusabb, mikor egy nagy tál spenótba beledobod a gyürűt, és azt halásszátok, utána meg erotikusan lenyalogatjátok a főzeléket róla, miközben az folyik már a torkotokon!

Sok sikert a kajás megoldásokhoz!

Én biztos nem akarnám így!!!

2011. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előző ezt jól megmondtad :DDDDD

Én is ezen a véleményen vagyok, nem jó ötlet és már unalmas is.

2011. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!