Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrűt vegyek a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűt vegyek a páromnak?

Figyelt kérdés
Ő már megkérte a kezemet egy kis köves gyűrűvel,de még nem csináltunk ilyen családi banzájt, amikor felhúzzuk a karikát. Én azt majd később szeretném majd ha lesz pénzem rá,mert vmi nagyon szépet szeretnék.De nemsoká itt az évfordulónk és most én is szeretném megajándékozni egy gyűrűvel (talán pecsét vagy nem tudom milyen) /megkérném a kezét/ és így már neki is lenne legalább gyűrűje.Lenne látható jele hogy mi jegyesek vagyunk :) Szerintetek mit vegyek: pecsét vagy vmi kisebb karika?de sztem a karika az párban nézne már ki jól.Képeket is küldhettek. Amugy ő 21/F
2009. okt. 3. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj meg rám, de a pecsét gyűrűnél kiábrándítóbbat még nem láttam férfin...A karikagyűrű a "legnormálisabb" megoldás szerintem, de csak "komolyból". Inkább vegyél neki nyakláncot addig is...:)
2009. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Pecsétgyűrűt szerintem se jó választás venni, főleg nem eljegyzésre! Szerintem együtt menjetek el, és nézzetek ki egy páros jegy-gyűrűt. Vannak ezüstből is, ha nagyon sok pénzt nem akartok rákölteni. Mellé meg használhatod a köves gyűrűt, kísérő-gyűrűként.

2009. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én értem h a kariak a legjobb, de akkor abbol már ugy illene meg ugy lenne szép h nekem is legyen egy :S de én most csak olyat akarok h neki is legyen egy,mert nekem már van.
2009. okt. 3. 09:19
 4/12 A kérdező kommentje:
de akkor már azt amit kiválasztunk jeggyűrűt azt kell áthúzni az esküvőn is nem?
2009. okt. 3. 09:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
háááát... megírom őszintén eljegyzéshez egyforma gyűrű illenék... De ha különbözőt akarsz, akkor viszont nézz olyat, ami férfi gyűrű. Ékszerboltokban segítenek neked! (De inkább karika legyen. A pecsétgyűrűnek más a jelentése. Pl. egyetemi végzéskor adják, vagy kitüntetésekhez , vagy 50. születésnapra...)
2009. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki hogy szeretné. Nekünk pl. az eljegyzési ezüst karika-pár volt, az esküvőre meg arany lett, így nem igazán használom már az eljegyzésit. De ez megbeszélés kérdése.
2009. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elsőzör is gratulálok nektek:)

Hát igen...Pecsét valóban nem jó férfin:S Menj be éksszerboltba,segítenek neked.

2009. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha most lesz az évfordulótok, akkor miért nem veszitek meg közösen a karikagyűrűket? Ez a legjobb alkalom rá, és fel is húzhatjátok egymásnak.
2009. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
sztem ha ő már megkérte a kezedakkor ennek nem sok értelme lenne ha most meg tevennél neki egyet.Értelmét úgy látom h mindkettőtöknek de ilyet sosem hallottam még hogy egy pasi megkéri a csaj kezét és utána a csaj "visszadja"EGYETLEN egy gyűrűvel... :S sztem is inkább nyaklánc a lagziig :D
2009. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jó de én ezt igy szeretném,mert már mondtam h még nem akarunk venni jegygyűrűt,mert nem elég egy gagyi kis 20 000Ft-os karika, én majd olyat szeretnék amire büszke lehetek mama koromban is.Most meg nincs még keresetünk hogy önállóan vegyünk gyűrűt!
2009. okt. 3. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!