Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek étteremben jegyezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek étteremben jegyezzem el a párom, vagy éjjel mikor alszik az ujjára húzom a gyűrűt és nagy meglepetés mikor felébred?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 21:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egyik sem eredeti ötlet... :$

Valami romantikusabbat is kitalálhatnál szerintem. :)

2011. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
63%
Éjszaka. Az étterem nem olyan meghitt és snassz.
2011. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem húzd rá éjszaka!
2011. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Hát erről az éjszakásról még nem hallottam, de szerintem nagyon gáz...
2011. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
41%
Éjszaka sokkal olcsóbb! De nem biztos, hogy a lánynak tetszene. Ők inkább a nagy felhajtást szeretik.
2011. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%

Egyik sem. Valami eredetit. Pl vidd el olyan helyre ahol sokat voltatok együtt, vagy János hegyi kilátó esetleg vagy valami ilyesmi. Ez az éttermes ügy is elnyűtt egy kicsit....


Éjszaka meg szerintem felébredne, én is tuti felébrednék ha valaki matatna a kezem körül.

2011. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem jó ötlet az éjszaka:) Félálomban biztos rögtön igent mond :)

De várd meg míg elalszik,s mikor már jó mélyen alszik,gyújts meg egy illatos gyertyát,tegyél ki az éjjeli szekrényre egy szál vörösrózsát és ébreszd fel a barátnőd,de úgy,hogy épp az ágy szélénél vagy lehajolva,térdelve és mutatod a gyűrűt,majd kérdezel!


(szóval virágot mindenképp!!!!!)

2011. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem tetszik.

Az étteremben túl sokan vannak,engem zavarna ha néznénk,de neked kell tudnod,hogy erre hogy reagálna a nagy ő.

Az éjszakás meg azért nem tetszik,mert nincs semmi romantikus benne. Egyszercsak reggel felkel,hopp ott az ujján egy gyűrű... Hát...

2011. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon bejönne éjszaka :)
2011. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az éjszakai tök romantikus.
2011. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!