Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megszeretném kérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretném kérni a barátnőm kezét, de nincs ötletem, hogy hogy tegyem. Ötletek?

Figyelt kérdés
Van valami jó ötletetek, hogy hogy kérjem meg a párom kezét?
2009. okt. 7. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
sütiben elrejtett gyűrű? vagy valami másban? pl. levélben amit a postás hoz, ott vagy mikor kinyitja, és te hirtelen megkéred a kezét?
2009. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Lehetne a tetőn ha panelba laktok, vagy a kertben gyetyából kirakhatnád hogy: Hozzám jössz feleségül? a kedvenc virágait vedd meg és azzal díszíts ki mindent, desszertjét is megcsinálhatod. De ami a legfontossabb: térdelj le mikor felteszed a nagy kérdést. Majd írj a kommentbe hogy sikerült.
2009. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Szió!

Az én párom úgy kérte meg a kezemet hogy főzőtt egy finom vacsit, az udvaron kirakta fákjákból hogy szeretlek, meggyújtotta, és vacsi közben megkérte a kezem!!!

2009. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Mi romantikáztunk és mikor ittuk a pezsgőt,bent volt a poharamban.Azt hittem elájulok,persze az örömtől.Közbe letrdelt és ugy kérte meg a kezem:)
2009. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Ehez azért valamilyen szinten ismerni kellene a barátőd elképzeléseit hogy ő mire vágyna, mert mi itt sorolunk ötleteket de az nem biztos hogy tetszene neki.

Én pl óvatosan közöltem a párommal, hogy se szüli se névnapra nem örülnék neki. Karácsonyra sem. Az legyen egy külön esemény a naptárban és meglepetés legyen.

Mivel én focizok ha a pályán tenné ezt eggyik meccs közben az nagyon tetszene. Kettesben is tetszene bárhol és olyan összejövetelen ahol olyan emberek vagyok/vagyunk akiket szeretek.

2009. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
*emberekkel vagyok/vagyunk
2009. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egyszermegkérték plüss rózsa volt és kilehetett nyitni benne volt a gyürü.Aranyos volt romantikus.A többi filmböl vett romantikis dolgok is jóók általában ez jön be a nöknek....de öszinte leszek nekem nem ha már elöre látom,hogy gyertya finom vacsi stb. sablon akkor már elöre lehet tudni mi köbetkezik mint a filmekben.Találj ki valami egyedit....nekem az tetszene ha mondjuk valami szokatlan helyen idöben stb. ne lehessen rá számitani stb.mondjuk bankban sorban állás közben amikor már 1 órája várunk és egyszer csak megkéri a kezem....meghökkent,döbbentö és örömteli és biztos egy kis story is ez a mese nem ugy fog kezdödni ,hogy el vit gyertya fényes vacsorára és.....na mind1 lehet hülye vagyok de én ilyesmire gondolnék v. a munkahelyén stb.
2009. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha szépen énekelsz, adhatnál szerenádot. Vagy tanulj meg egy szerelmes verset (ha tudsz verset írni, úgy még sokkal jobb).

Vagy romantikus séta/vacsora után húzz az ujjára egy gyűrű-szerűséget (olyanra gondolok, hogy fűszálból fonj egyet, vagy gyöngyből fűzz egyet). Ékszergyűrűt együtt vegyetek a lánykérés után, nehogy melléfogj mérteben, stílusban.

2009. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Az én férjem egy egyszerű hozám jösszel oldotta meg egy családi beszélgetés közepén. Utána volt eljegyzés majd rá 3 hétre lagzi. Ha szeret akkor bárhogy megkérheted a kezét igent fog mondani. Leg egyszerűbb ha letérdelsz és simán megkéred.
2009. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Kedvesemmel az évfordulónk napján elmentünk Siófokra ünnepelni. A parton sétáltunk, váratlanul letérdelt elém a homokba, plüssrózsát nyújtott felém, amiben egy gyönyörű köves gyűrű volt, majd feltette a nagy kérdést: hozzám jössz feleségül? Persze boldogan igent mondtam. Kicsit meglepődtem a dolgon, mert ekkor már jegyben jártunk 3 éve (az eljegyzést annó egyszerűen megbeszéltük, megtartottuk.) Tudom, hogy fordítva kellett volna, de így is annyira tökéletes volt...ja és a kérdést követően rövidesen összeházasodtunk.


Szerintem amikor megkéred a kezét kettesben legyetek - csak a tiétek legyen a pillanat! (Esetleg vidd el a nagy napon oda ahol megismerkedtetek!)

2009. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!