Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok tapasztalataitokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tapasztalataitokat szeretném kérni, nem volt még barátnőm és most talán összejön csak hogy megszeretném csókolni de nem tudom hogyan tegyem, tehát az ajkaimmal mit csináljak illetve nyelvemel? Várom a segítségeteket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

na.. a lényeg ne kapkodd el, lassan közelíts a szája felé közbe nézz a szemébe, mikor odaérsz akkor csukd csak be a szemed, először lágyan puszilgasd a száját, tapaszd ajkad az ajkára, nyisd széjjel vele, aztán toltd ki a nyelved, de addigra az ő szája is kinyilik, ekkor összetalálkoznak a nyelvek a szátokban, körözzetek vele, jön automatikusan meglátod

elsőre nem mássz bele túl mélyen a nyelveddel a szájába a torkáig, később jöhetnek jó vad, szenvedélyes, kemény csókok, azok se rosszak ám :D

2009. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Annyival egészíteném még ki, hogy ne csak állj ott és csókold, hanem közben simogathatod a haját, vagy a derekát, azt mindenki szereti. (én is) :D
2009. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 mér kell rögtön nyelvescsókkal kezdeni?:O

2 na nehogy már ne tudjon vki ösztönből csókolni... nevetséges ez a kérdés. ha csók közben gondolkodsz hogy mit csinalsz, háát...

2009. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

teljesen megértem a kérdésed!!!

nekem ish ez volt a bajom..cs én lány vok..

nos hát...

szerintem mámint velem igy volt az első csok...

először cs szájra pusz...

utána lasan kinyitod a szád és a nelvedet átdugod a nyájába de cs kicsit...a többi majd jön magátol...és a lényeg h hagyd h a csaj vezesen..mert ha őő tud smárolni ak könnyü az egész..cs utánozd le amit csinál...még tetszeni ish fog neki h ugy smárolsz ahogy ő szeret..


sok sikert:D

2009. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajj már ez a vad csók ?nemhiszem maradjunk a smárolásnál.

szerintem semmi jó nincs benne!!

szájra puszi és csók de nyelves nemmuszáj!!!!!!!!

2009. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öleld meg -
2017. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!