Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, akinek a párja nem jó méretű gyűrűt vett?

Figyelt kérdés
Túl kicsi vagy túl nagy volt a gyűrű? Ilyenkor mit lehet csinálni? Ékszerész tud segíteni a dolgon, vagy ki kell cserélni?

2013. jún. 23. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ékszerész méretre igazítja, persze nem ingyen.
2013. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csináltatott, akkor ki s tuják erélni ( a különbözet rendezésével)
2013. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is rosszat vettem. 60-astól árulnak gyűrűt, és 58-asra kellett szűkíteni. Szűkíteni és tágítani is tudnak tök egyszerűen és gyorsan, nyugi.
2013. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eljegyzesi gyuru nekem is hatalmas volt,jo fel cm- t szedtek ki belole( amit utana ideadtak). Az egyik nap beadtuk szukitesre,masnap mehettunk erte.Ha ugyan annal az ekszeresznel szukited ahol vetted,akkor lehet h nem is kell rafizetni. Jo ha megkerdezed ott helyben,hogy mi tortenik ha nem jo a meret.Ez gyakran elofordul,hiszen nem mindig van ugyan abbol a gyurubol kisebb- nagyobb meret.
2013. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ötvösnél csináltatta a gyűrűt. Tudta, hogy előtte hordtam évekig egy 50-es méretű ezüstgyűrűt, így a jegygyűrűt is 50-esre csináltatta. A probléma akkor kezdődött, amikor rájöttünk, hogy az ezüst idomul, így az az a gyűrű már bőven nem 50-es :D Semmi probléma nem volt, visszavittük az ötvöshöz (itt már együtt), kiderült, hogy 52-es az ujjam, és 3mp alatt kitágította ingyen :)
2013. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém picit nagy lett, és sajnos nem lehetett szűkíteni. (Oldalt véséses minta miatt.) A középső ujjamon hordtam, azon tökéletesen állt, a gyűrű arányai miatt még jobban is nézett ki, mintha a gyűrűsujjamon hordtam volna. :)
2013. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Én most kaptam egy hete gyűrűt. Ha nem lett volna jó a méret, vagy ha nem tetszett volna akkor is kicserélték volna a blokkal. Azt mondta az ékszerész,hogy csak pénzt nem adnak vissza. Például,ha visszaviszem a gyűrűm,hogy nem tetszik és választok másikat,ami mondjuk olcsóbb 10.000Ft-al a különbözetet sem fizetik vissza. De szerintem ez egyértelmű. Én még ilyenről nem hallottam,hogy ne cserélnék vissza...
2013. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a megoldás. Ott a falon a fogyasztóvédelem telefonszáma, ajánld fel hogy megkérdezed szivesen. Hirtelen majd lehet pénzt visszaadni.
2013. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!