Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol vásároljunk karikagyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vásároljunk karikagyűrűt Budapesten?!

Figyelt kérdés
Hova érdemes menni, ahol nagy a választék, JÓK AZ ÁRAK, és esetleg van lehetőség hitelre is vásárolni! Kérlek adjatok tanácsokat! Köszönöm! :)

2013. jún. 25. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem lesz még túl korai az esküvő, ha még ezt se tudjátok felnőtt emberek módjára eldönteni?
2013. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

azt nem tudom, hogy hiteleznek-e, de ha nem áruházi gagyit akartok leértékelve, akkor őket ajánlom:


[link]

2013. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az offért, de nem tudom szó nélkül hagyni az első válaszoló pökhendiségét. A kérdező tájékozódni kívánt. Ez az oldal pedig arról szól, nem pedig a mocskolódásból.
2013. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van én is így gondolom, köszönöm az együttérzést! Sajnos anyagi helyzetünk miatt nem tehetjük azt meg, hogy bemegyünk az első boltba és megvesszük a legjobban tetsző gyűrűt, ezért kértük az esetleges véleményeket, hol éri meg vásárolni!
2013. jún. 26. 07:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a Schmidt ékszerboltban vettük a gyűrűnket a Westendben. Én is meglepődtem, milyen jó árak vannak náluk, az Angel's Gold ékszerüzletben pl. 1,5-szer annyiért csinálták volna meg ugyanazt a gyűrűt. A miénk 150.000 volt (arany és fehérarany, kb. fél centi széles, az enyémben egy kő is van), de ha vékonyabbat vesz az ember, akkor még olcsóbban ki lehet jönni. Azt hiszem 12-13.000 forintos grammáron dolgoznak. Mi több helyet is megnéztük, és ezt volt a legolcsóbb az összes közül.
2013. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, és itt egy link az ékszerüzletről:

[link]

2013. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyet értek az első válaszolóval. Felnőtt emberként meg kéne oldanotok egyedül ezt, nem egy oldalon kérdezgetni...csak gratulálni tudok az érett felnőttként való viselkedésedhez... Amugy meg: [link] itt lehet részletekben fizetni, rendelni karikagyűrűt...
2013. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor derül ki, hogy mennyi primitív bunkó él kicsiny országunkban...
2013. júl. 22. 12:11
 9/10 anonim válasza:
Mi is pestiek vagyunk, de mi egy pécsi ékszerboltban készítettük el a gyűrűket. Gyönyörűek lettek. Jobb áron dolgoznak, mint a pestiek, bármit megcsinálnak. Kapsz benzintámogatást, ingyen szállást, örök garanciát, bőr-fa dobozt, gyűrűpárnát, gyémánt köveket és most még kísérőgyűrűt is ajándékba.
2014. jan. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Előző vagyok. Lemaradt, h mi olyan 170-et fizettünk a gyűrűkért, de belül domborúra kértük, ami több gr lett, és am is elég sok anyag van bennük, ráadásul az enyémben van 3 gyémánt is. Gold ékszer, Pécs

[link]

Itt fenn van egy csomó gyűrű, meg minden leírás. Ha választotok egy fazont, és tudtok pontos méreteket, akkor kiszámolja a csajszi akár e-mailben is h mennyi lenne. Én csak ajánlani tudom őket, iszonyat kedvesek :)

2014. jan. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!