Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan mondjak nemet a lâny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amicababa16 kérdése:

Hogyan mondjak nemet a lâny keresre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2013. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Ha szereted az illetőt, csak még nem állsz készen, mondd meg neki, hogy még kell egy kis idő, mire el tudod dönteni, hogy akarod-e.

Ha egyáltalán nem akarod, hogy megkérjenek, mondd azt, hogy ez egy nagyon fontos döntés, és még nem állsz készen rá.

2013. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért ettől adhatnal meg több infót, hogy miért is akarsz nemet mondani, mert egyáltalán nem mindegy, hogy szereted -e az illetőt, csak meg nem szeretnéd egyelőre elkotelezni magad ezen a szinten, vagy egyszerűen arról van szó, hogy tisztában vagy azzal, hogy nem ő a nagy ő, viszont, amíg nincs ló, addig jó a szamár elvén mellette maradnal!?
2013. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

jaj ha ijen egyszeru volna

most kulfoldon dolgozik miatam csinâlt jogsit es ha szakitani akarok meg akarja magât olni es nem reg irta fb-n faceookon hogy kinezett 1 jegygyurut

2013. jún. 26. 17:02
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

tehát zsarol, te meg már nem szereted.

Nyugodtan szakíts vele, mielőtt megveszi a gyűrűt főként.

Úgy sem csinál semmit.

Ha pedig benne maradsz ebben a kapcsolatban, akkor meg is érdemled.

2013. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogja magát megölni, szerintem most koptasd le, mielőtt tényleg elmegy, és megveszi a gyűrűt, mert annyira beleéli magát. Arra amúgy sem lehetne alapozni még egy kapcsolatot sem, nemhogy egy házasságot, hogy te az ő öngyilkossága miatti félelmedben vele legyél.
2013. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
es ha komolyan meghal mitam es mâr volt 1 gyerekunk pedig fiatal vagyok 16 eves hogy szakitsak vele jahh meg utânna en leszek a csalâd kur..ja mert nâlunk eddig 1 nonek 1 pasi jutot
2013. jún. 26. 17:18
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
különben az exem is előjött szakításnál ezzel a hülyeséggel, hogy meg fogja ölni magát, de azért ez nem túl gyakori, hogy tényleg megteszi bárki is. mindenesetre mondtam neki, hogy az már nem az én dolgom, de szerintem nem jó ötlet, emiatt nem maradok vele, szánalomból, az neki sem jó. összetört, lefogyott vagy 25 kilót, (így lett akkora, mint amikor anno összejöttünk:)))) térden állva könyörgött, h mennyire szeret, stb (mondjuk ez nem jutott eszébe akkor, amikor mással hempergett a közös ágyunkban, na mindegy) aztán megnyugodott.
2013. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
ha nem szereted, és sajnálatból hozzámész, az egész életedet elcseszed, de az övét is.
2013. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Nos, akkor annyira nem is nehéz ez a dolog! Egyszerűen mondd meg neki, hogy már nem úgy szereted, mint régen, bár ertekeled a szándékát, de hosszú távon senkinel nem működne es mindenki boldogtalan lenne! Mondd meg neki, hogy itt az első jele annak, amit mondasz, mármint a lelki zsarolás, hogy öngyilkos lesz, ha nem maradsz vele! Mondhatod neki, hogy ha tényleg szeret téged, akkor most elenged, akármennyire is nehéz most es nem a saját érdekeit, érzéseit helyezi előtérbe, hanem a tieidet! Ez az önzetlen szerelem! Ennyi.


Ne engedj neki, úgysem fogja megtenni! Ha mégis, akkor sem te vagy érte a felelős, hanem csakis ő, amiért ilyen gusztustalan módon akar valakit magához lancolni!

2013. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!