Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idősen jegyeztétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen jegyeztétek el egymást?

Figyelt kérdés

azért néha belegondolok már, 25 leszek , mások meg már megállapodtak összeköltöztek és eljegyzés meg minden , elég későn értem de nekem is kéne már egy komoly pasi.akivel tényleg érzem hogy igazi. de a mostanival nem érzem vagyis nem tudom mit kéne érezni...ő az első komolyabb.

nagyon elkéstem?


2013. júl. 23. 20:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem késtél el. Mindenkinek máskor jön a nagy szerelem, van akinek 16, van akinek 40 évesen :)

Mi 18 ill. 20 évesek voltunk egyébként, egy évre rá házasodtunk. De ez nem jelent semmit, ettől még nem vagy elkésve :))

2013. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy elkésve!!! Inkább élj, és csak ha szerelem van, akkor ugorj bele. Egyébként 27 (N), 38 (F).
2013. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen jegyeztük el egymást, 29 évesen lett esküvő. Nem késtél le semmiről! :)
2013. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy vagy elkésve. Én 21 voltam, a férjem akkor 23, amikor az eljegyzést tartottuk, egy év múlva házasodtunk. Most egy évvel az esküvő után már terhes vagyok. Nem mondom, hogy rossz ez így, mert hatalmas öröm, hogy baba lesz, de néha az ember elgondolkodik, hogy nem túl fiatal-e. Ezt csak azért írtam le, mert ha máshogy alakul az életed, akkor is lennének benned kételyek. Csak mindig más, neked most a nem késtem-e el kérdés jutott. De nem késtél el, hidd el.
2013. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 a férjem 38 éves volt, amikor megismerkedtünk. Rá két évre házasodtunk. Már van két csodálatos gyermekünk.
2013. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
55%

Hú de kitolódik a korhatár.....

Mink 22 évesen jegyeztük el egymást... 2 év múlva házasodtunk,és rá 1,5 évre született a lányunk majd 2 év múlva a fiunk.Most 32 évesek vagyunk!! :D

2013. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert tik így csináltatok, nem kell mindenkinek :D :D :D
2013. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy elkésve. Bár én 19 évesen lettem eljegyezve 4 év után, és 20 évesen mentem férjhez, a férjem akkor volt 25. Ennek 4 éve.
2013. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak kitolódik, de más társadalmi rétegekben tartozunk, más példát kaptunk, másképp szocializálódtunk. Én pl. 22 évesen még bőven tanultam, egészen 25 éves koromig. Ez szerintem teljesen rendben van, igények, hatások, kötelességek és ugye a szerencse-faktor (mikor találod meg a nagy Ő-t, ill. mikor vagy minderre felkészülve, hogy megtaláld) játszanak közre az élet alakulásában.
2013. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%

Én is 25 leszek és leszarom mások mit csináltak 25 évesen... Nem hiányzik sem az összeköltözés, sem egy feleség.


Árulja már el nekem valaki, miért olyan nagy életcél az, hogy házas legyen és családot alapítson valaki? Miért kell ezen görcsölni? Úgyis összejön, ha úgy alakul, ha meg nem, le van szarva. Nem leszek kevesebb attól, hogy nincs családom:)

2013. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!