Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Felelőtlenség lenne 9 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelőtlenség lenne 9 hónap együttlét után eljegyezni egymást?

Figyelt kérdés

Igazából már 5 éve ismerjük egymást, de csak 9 hónapja vagyunk együtt ténylegesen.

Én 22 vagyok ő pedig 29.


2013. ápr. 17. 22:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2013. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
nem
2013. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Még nem éltetek sosem együtt? Mondjuk nem a felelőtlenség a jó szó, inkább a korai...

Lakva ismeri meg egymást az ember.

2013. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg igen.
2013. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Engem kevesebb idő után kért meg a férjem,két hónapra rá össze is házasodtunk.Azóta is boldogan élünk.Az életben semmire sincs garancia.Hosszú kapcsolatban ugyan úgy pofára lehet esni,mintha rövid idő után történik az eljegyzés,és az esküvő.Ha szereted,és vele akarod leélni az életed,akkor nincs értelme várni.
2013. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
Eljegyzésre nem házasságra szerintem igen. Túl van pörögve egy kicsit az eljegyzés dolog önmagában még semmit sem jelent.
2013. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Ezt csak te érezheted:)Mi nem tudjuk megmondani kinek mi a korai, csak találgatunk.

Én már le sem írom mennyi idő után jegyzett el és vett el a férjem mert erre mindig jönnek a lepontozások, meg a rosszindulatú feltételezések, hiába van, hogy több, mint 8 éve boldog házasságban élünk és a harmadik babánkat várjuk:)

2013. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem. Eljegyzitek egymást, összeköltöztök, kipróbáljátok az együttélést, az esküvőt meg mondjuk kitűzitek jövő tavaszra és akkor már majdnem 2 éve lesztek együtt mire tényleg összeházasodtok. Nekünk mindenki azzal jött, hogy milyen korai fél év után összeköltözni. Szépen megkérdeztem mindenkit, hogy miért, mi a legrosszabb, ami történhet? Úgy aggodalmaskodott mindenki, mintha ezzel elronthatnám az életem. Ne már, max elköltözöm ha nem jött be... Ha meg bejön, akkor lehet, hogy megtalálom a társam egész életemre. Neked is ugyan ezt tudom mondani, hogy mi a legrosszabb, ami történhet? Felbontjátok az eljegyzést, visszaadod a gyűrűt és ennyi. Esetleg pár rossz indulatú rokon/haver erről fog beszélni, de az csak őket minősíti.

Azon pedig fölösleges agyalni, hogy a távoli jövő mit hoz. Ha 10 év múlva, 2 gyerekkel mentek szét, akkor az nem azért lesz, mert anno korán házasodtatok, akkor is ugyan úgy tönkre menne a kapcsolat, ha várnál 5 évet lagziig, mivel még akkor sem látnád előre, hogy további 5 év múlva megromlik köztetek a viszony.

2013. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem.

Öt éve ismeritek egymást, és kilenc hónapja ténylegesen együtt vagytok. Ilyen adatok mellett már a második gyereket kellene a világra hozni boldog házasságban és nem eljegyzésen gondolkozni.

Szerintem felelőtlenség csak úgy összeállni, a tisztességes felelősségvállalás a családalapításban testesedik meg.

2013. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
9 hónapja vannak együtt, és a második gyereküket kéne várniuk????
2013. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!