Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen ajándékot illik vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot illik vinni egy eljegyzésre?

Figyelt kérdés

Egy étterembe lesz megtartva vacsora és utána buli.

Nem csak szűk családi kör lesz tehát kb. 30 fő lesz ott.

Egy nagyon jó ismerősömről van szó.


Ilyen snassz étkészletet nem szeretnék vinni, no meg ez csak egy eljegyzés. Milyen értékben vásároljak? Tudtok valami jó ötletet?


2013. aug. 13. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem szokás ajándékozni! Inkább virágot illik csak adni.
2013. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam szerintetek elég ez? + barátomtól egy szép csokor virág.


[link]


(nem ezzel a szöveggel)

2013. aug. 13. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ha éttermi vacsora lesz, akkor azért nem illik "csak" egy virágcsokorral odaállítani.
2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk nem volt ajándékozás.
2013. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk vacsora sem volt meg semmi, nem hogy még ajándékozás is. o.O

De ahogy elnézem, eddig ahány válaszoló írt neked, annyiféle választ kaptál.

Ismersz a vendégek közül másokat is? Mert akkor kérdezd meg őket, hogy ők mit gondolnak. Akkor csak nem lesz felsülés belőle. :)

2013. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen ismerek mindenkit szinte, sőt mindenkit :)

Megkérdeztem mindenki ajándékoz úgy hogy úgy néz ki, hogy a gravírozott bor marad :)


Szerintetek?

2013. aug. 15. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jó. :)
2013. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
74%
Amit kültdél linket az jó választás lenne anno mi is ilyet vettünk ajándékba ugyhogy semmi gond
2013. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenkepo viragot vinnel csak akkor legalabb cserepeset vegyel h legalabb emlek maradjon. Mi is vacsit tartottunk volt akitol penzt kaptunk de ami a legjobban tetszett egy kristaly pohar par volt amibe bele volt gravirozva elore az egyikre az en nevem masikra a parome, a masik oldalra pefig h eljegyzesunk alkalmara, ha nem szansz ra ennyit, sima boros poharra is graviroznak ami ossz-vissz ( gyorbe ) 7000-bol megvan es maradando
2014. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy jó válóperes ügyvéd telefonszáma aranyat ér! Ajándékozz ilyet.
2014. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!