Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tetszene nektek ez a Gyűrű?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene nektek ez a Gyűrű? (Eljegyzésre)

Figyelt kérdés

Tetszene nektek ez a gyűrű?

Fehér aranyat nem szereti azt tudom.

Nem a legegyszerűbb darab azt is tudom, de a barátnőm általában kicsit csicsásabban öltözködik.

Ilyen lenne:

[link]



2013. aug. 16. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én fehérarany és egyszerűség párti vagyok így nehéz erre válaszolni. Azt gondolom, hogy a barátnőd ízlését te ismered a legjobban. Ez szép gyűrű annak, aki ezt szereti, gondolom :) amúgy ha igazán szerelmes, és látja, hogy igyekeztél neki tetszőt választani, akkor nem lesz semmi gond! :) örülni fog! :)
2013. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezted, nekünk tetszik-e. Nekem nem. De a barátnőd valószínűleg nagyon más mint én. Te ismered, és ha úgy érzed, ő örülne neki, akkor minden rendben. :)
2013. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én ízlésemnek sok. De nem nekem lesz... Szóval, attól még a barátnődnek tetszhet.
2013. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Csicsásan öltözködik vagy sem, én nem vennék pink köveset eljegyzésre.
2013. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Nagyon giccses nekem.

Elsőre a super mariós királylány jutott róla eszembe:

[link]


:D

2013. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a színes kő nem tetszik benne. De attól a barátnődnek még tetszhet, Őt meg úgyis csak Te ismered, mi nem.
2013. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszik. Nem találom csicsásnak...
2013. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
sztem nem illik ilyen alkalomra. szépnek szép,de eljegyzésre nem adnám a színes kő miatt.
2013. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. A rozsaszin kö nagyon kötött.
2013. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

sârga ròzsaszìn nekem nem tetszik, DE ha anno a fèrjem ezzel rebegi el a kèrdèst imàdtam volna...

akàrmi tetszett volna mert az volt a lènyeg amit mondott, illetve hogy vàlogatott, kêszült ès neki tetszett...

2013. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!