Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogy képzeltek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy képzeltek el egy romantikus lánykérést?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Ne legyen túlspilázva.

Semmi sütiben gyűrű, semmi lufira kiírás.


Csak ketten, hiszen ez kettőnkre tartozik szerintem, a többi mindegy. Legyen őszinte:)


Az enyém amúgy nem volt romantikus, ennek ellenére nagyon örültem.

2013. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A vidéki kis házukban, ahova kikapcsolódni járunk. Őszi napon, mikor már be kell gyújtanunk a kandallóba, az nagyon romantikus. Aztán a kandalló mellett ágyba bújva, vacsi előtt után, mindegy. :)


A részletek nem számítanak persze..ősz, tavasz, mindegy, lényeg, hogy kettesben legyünk. :)

2013. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem valami kirándulás jut az eszembe, vagy séta közben egy parkban, vagy legalábbis zöld övezetben, csendes helyen. Esetleg egy étteremben, a kerti asztaloknál, ahol lágy zene szól /de nem mikrofonba bemondva/. Szóval valami igazán bensőséges hangulat kell hozzá, szerintem ez sokaknak változó, de a körülmények nagyban meghatározzák a leányzó válaszát! :)
2013. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Te! Figyejjmá' bazzeg! Ha nagyon akarod, eeeeveszlek ám...
2013. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én szeretem a nagy felhajtást! :)

legyen nagy felhajtás.

akármi.

mécsesek, rózsaszirmok, vacsi, romantikus séta, lufik, tüzijáték, égboltra kiírás repülőkkel, bármi :D jó, hülyülök, jó lenne meg minden, de inkább az esküvőre meg a nászútra szánjon/szánjunk sok pénzt :D


valami viccesnek és jópofának is örülnék :D

2015. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!